O Diehl Metering

Diehl Metering jest światowym liderem w projektowaniu, produkcji i dostawie inteligentnych rozwiązań pomiarowych.

Diehl Metering jest światowym liderem w projektowaniu, produkcji i dostawie inteligentnych rozwiązań pomiarowych. Dzięki ponad 150-letniemu doświadczeniu umożliwiamy przedsiębiorstwom użyteczności publicznej, gminom i przemysłowi przejęcie kontroli nad ich infrastrukturą, wnosząc nową jakość do sposobu, w jaki zarządzają wodą i energią. .

Nasza szeroka gama usług i rozwiązań obejmuje analizy oparte na danych, łączność IoT, w pełni elastyczne oprogramowanie i bezproblemowe inteligentne pomiary. Wykorzystujemy również sztuczną inteligencję, aby zwiększyć wydajność i zapewnić naszym klientom oszczędności.

Jesteśmy firmą rodzinną o międzynarodowym zasięgu. Dumni z tego, że utrzymujemy nasze podstawowe zasady jakości, niezawodności i bliskości z klientem, jednocześnie aktywnie kształtując lepszą przyszłość dla naszych klientów i społeczności, którym służą. Nasze podejście to myślenie globalne i działanie lokalne. Przewidując trendy i pozostając zwinni, dostosowujemy i rozwijamy naszą strategię z naszymi klientami i dla nich.

Wspierając ich długoterminowy wzrost, przyczyniamy się również do zrównoważonego rozwoju planety, tworząc innowacje, które umożliwiają naszym klientom coraz lepsze wykorzystanie zasobów naturalnych, na których wszyscy polegamy.

 • NASZA WIZJA

  NASZA WIZJA NASZA WIZJA

  Ponieważ globalne trendy w coraz większym stopniu wpływają na naszą planetę, wierzymy, że naszym obowiązkiem jest pomaganie wszystkim w budowaniu lepszego świata. Nieustannie opracowujemy nowe sposoby, aby pomóc ludziom w bardziej efektywnym zarządzaniu wodą i energią. Naszą wizją jest innowacja oraz zrównoważona przyszłość.

  czytaj więcej
 • NASZA MISJA

  NASZA MISJA NASZA MISJA

  Opieramy naszą misję na trzech filarach. Po pierwsze tworzymy wartości dla naszych klientów w długiej perspektywie czasowej. Po drugie umożliwiamy naszym ludziom wzrost i rozwój. Po trzecie tworzymy zrównoważony wzrost z korzyścią dla każdego wewnątrz i poza organizacją.  W ten sposób osiągamy pozytywny wpływ na społeczeństwo oraz środowisko naszej planety.

  czytaj więcej
 • NASZA KULTURA KORPORACYJNA

  NASZA KULTURA KORPORACYJNA NASZA KULTURA KORPORACYJNA

  W Diehl Metering jesteśmy zorientowani na ludzi. Zaufanie i współpraca są fundamentem naszych relacji z klientami, pracownikami i kontrahentami. Wierzymy, że jesteśmy w stanie dać każdemu wolność oraz motywację do osiągnięcia celów.

  czytaj więcej
 • NASZ BIZNES

  NASZ BIZNES NASZ BIZNES

  Jesteśmy pionierem inteligentnych rozwiązań i usług w zakresie wody i energii cieplnej. Poprzez innowacje, digitalizację i  personalizację umożliwiamy naszym klientom  wprowadzić trwałe zmiany, zniwelować koszty oraz tworzyć bardziej zrównoważone sieci.

  czytaj więcej