SZEROKA OFERTA PRODUKTOWA

Diehl Metering zbudowało reputację na jakości, niezawodności oraz asortymencie: liczników wody i energii cieplnej, czujników i innych elementów pomiarowych. Znajdziecie tu Państwo wszytko, od liczników mechanicznych po ultradźwiękowe, rozwiązania w zakresie łączności i intuicyjne oprogramowanie. Nasze produkty wykorzystują nasz system radiowy IZAR, aby zapewnić automatyczne odczyty, wyjątkowy zasięg i trwałą wydajność. Dzięki otwartemu systemowi pomiarowemu (OMS) oferujemy bezproblemową komunikację, zarządzanie systemami i danymi oraz ich analizę.

 • Pomiar zużycia wody Pomiar zużycia wody

  Pomiar zużycia wody

  Idealna technologia do wszystkich zastosowań: wodomierze ultradźwiękowe, wodomierze jedno- i wielostrumieniowe, wodomierze przemysłowe Woltman, wodomierze objętościowe, a na życzenie ekstremalne wymiary nominalne i wersje niestandardowe.

  czytaj więcej
 • Pomiar zużycia energii cieplnej Pomiar zużycia energii cieplnej

  Pomiar zużycia energii cieplnej

  Nasze ciepłomierze ultradźwiękowe z modułem komunikacji radiowej, opracowane i produkowane w naszej firmie, od lat sprawdzają się w rozwiązaniach systemowych na całym świecie, nawet w najtrudniejszych warunkach eksploatacyjnych.

  czytaj więcej
 • Oprogramowanie i komponenty systemowe produkty

  Oprogramowanie i komponenty systemowe produkty

  Najnowsza generacja technologii radiowej Diehl Metering IZAR jest synonimem optymalnego pokrycia i najwyższej jakości danych. Dzięki 100% wydajności wszystkie liczniki w sieci można skutecznie odczytywać w dowolnym momencie i dowolnie często.

  czytaj więcej
 • Usługi Usługi

  Usługi

  Usługi w zakresie sieci inteligentnych, od konsultacji i wdrażania po analizę ekspercką — jako partner strategiczny udzielamy wsparcia w zakresie wprowadzenia pomiaru inteligentnego, a także podczas działalności operacyjnej.

  czytaj więcej