O Diehl Metering

Diehl Metering jest światowym liderem w projektowaniu, produkcji i dostawie inteligentnych rozwiązań pomiarowych. Dzięki ponad 150-letniemu doświadczeniu umożliwiamy przedsiębiorstwom użyteczności publicznej, gminom i przemysłowi przejęcie kontroli nad ich infrastrukturą, wnosząc nową jakość do sposobu, w jaki zarządzają wodą i energią. .

Nasza szeroka gama usług i rozwiązań obejmuje analizy oparte na danych, łączność IoT, w pełni elastyczne oprogramowanie i bezproblemowe inteligentne pomiary. Wykorzystujemy również sztuczną inteligencję, aby zwiększyć wydajność i zapewnić naszym klientom oszczędności.

Jesteśmy firmą rodzinną o międzynarodowym zasięgu. Dumni z tego, że utrzymujemy nasze podstawowe zasady jakości, niezawodności i bliskości z klientem, jednocześnie aktywnie kształtując lepszą przyszłość dla naszych klientów i społeczności, którym służą. Nasze podejście to myślenie globalne i działanie lokalne. Przewidując trendy i pozostając zwinni, dostosowujemy i rozwijamy naszą strategię z naszymi klientami i dla nich.

Wspierając ich długoterminowy wzrost, przyczyniamy się również do zrównoważonego rozwoju planety, tworząc innowacje, które umożliwiają naszym klientom coraz lepsze wykorzystanie zasobów naturalnych, na których wszyscy polegamy.

 • NASZA WIZJA

  NASZA WIZJA NASZA WIZJA

  Ponieważ globalne trendy w coraz większym stopniu wpływają na naszą planetę, wierzymy, że naszym obowiązkiem jest pomaganie wszystkim w budowaniu lepszego świata. Nieustannie opracowujemy nowe sposoby, aby pomóc ludziom w bardziej efektywnym zarządzaniu wodą i energią. Naszą wizją jest innowacja oraz zrównoważona przyszłość.

  czytaj więcej
 • NASZA MISJA

  NASZA MISJA NASZA MISJA

  Opieramy naszą misję na trzech filarach. Po pierwsze tworzymy wartości dla naszych klientów w długiej perspektywie czasowej. Po drugie umożliwiamy naszym ludziom wzrost i rozwój. Po trzecie tworzymy zrównoważony wzrost z korzyścią dla każdego wewnątrz i poza organizacją.  W ten sposób osiągamy pozytywny wpływ na społeczeństwo oraz środowisko naszej planety.

  czytaj więcej
 • NASZA KULTURA KORPORACYJNA

  NASZA KULTURA KORPORACYJNA NASZA KULTURA KORPORACYJNA

  W Diehl Metering jesteśmy zorientowani na ludzi. Zaufanie i współpraca są fundamentem naszych relacji z klientami, pracownikami i kontrahentami. Wierzymy, że jesteśmy w stanie dać każdemu wolność oraz motywację do osiągnięcia celów.

  czytaj więcej
 • NASZ BIZNES

  NASZ BIZNES NASZ BIZNES

  Jesteśmy pionierem inteligentnych rozwiązań i usług w zakresie wody i energii cieplnej. Poprzez innowacje, digitalizację i  personalizację umożliwiamy naszym klientom  wprowadzić trwałe zmiany, zniwelować koszty oraz tworzyć bardziej zrównoważone sieci.

  czytaj więcej

You are currently using an outdated Internet browser, which is no longer supported for technical reasons. To use the Diehl website right, please use a modern browser in the latest version, such as Edge, Chrome, Firefox or Safari.

Consent

We would like to use Google Analytics to optimise the design of our website. Through this, Google collects data which is aggregated and made available to us as a statistical overview. By clicking "Agree", you consent to tracking by Google Analytics. This consent is voluntary and can be revoked at any time. If you click "Decline", no tracking will take place. For more information, please see our privacy policy.