Firma

 • O Diehl Metering O Diehl Metering

  O Diehl Metering

  Diehl Metering jest światowym liderem w projektowaniu, produkcji i dostawie inteligentnych rozwiązań pomiarowych.

  czytaj więcej
 • Zrównoważony rozwój Zrównoważony rozwój

  Zrównoważony rozwój

  Zrównoważony rozwój jest częścią DNA Diehl Metering. Od samego początku dostarczaliśmy rozwiązania, które pomagają ludziom efektywniej wykorzystywać zasoby naturalne naszej planety, co jest jednym z fundamentów zrównoważonego rozwoju.

  czytaj więcej
 • Rynki Rynki

  Rynki

  Dostosowujemy nasze rozwiązania i usługi do wyzwań stawianych przez międzynarodowe rynki. W ten sposób możemy każdemu klientowi zaproponować indywidualne rozwiązanie skutecznie dające przewagę w przyszłości.

  czytaj więcej
 • Lokalizacje Lokalizacje

  Lokalizacje

  Pomagamy klientom na całym świecie korzystać z zasobów naturalnych i energii w sposób wydajny i przemyślany. Dbamy o sukces finansowy. Dbamy o ochronę środowiska. Dbamy o ludzi.

  czytaj więcej
 • Historia Historia

  Historia

  Jako jeden z najważniejszych graczy na rynku, Diehl Metering jest synonimem innowacyjnych technologii i inteligentnego pomiaru. To my definiujemy historię technologii pomiarowych. I to już od 1862 roku. Specjalnie dla Państwa przedstawiamy w skrócie 150...

  czytaj więcej
 • IMS i Certyfikaty IMS i Certyfikaty

  IMS i Certyfikaty

  Naszą wizję i misję urzeczywistniamy, przestrzegając światowych standardów w dziedzinie metrologii, jakości, zdrowia, bezpieczeństwa, bezpieczeństwa informacji, ochrony środowiska i zapobiegania zanieczyszczeniom.

  czytaj więcej