Usługi

Usługi w zakresie sieci inteligentnych, od konsultacji i wdrażania po analizę ekspercką — jako partner strategiczny udzielamy wsparcia w zakresie wprowadzenia pomiaru inteligentnego, a także podczas działalności operacyjnej.

Usługi Usługi

Zoptymalizuj swoje procesy razem z Diehl Metering

Dodaj maksymalną wartość do swojej sieci. Diehl Metering oferuje wszechstronną gamę usług — od konsultacji i planowania po finansowanie, wdrażanie i wsparcie operacyjne. Sam doskonale wiesz przed jakimi wyzwaniami stoisz i jakie są Twoje strategiczne cele. Dlatego wspieramy Cię jako silny partner, współpracujemy dla uzyskania optymalnego rozwiązania i precyzyjnie dopasowujemy nasze usługi do Twoich aktualnych i przyszłych potrzeb. Dla Ciebie opracowujemy najlepszy system pomiarowy na rynku — stworzony zgodnie z Twoimi wymaganiami.

Usługi Usługi

Rozwiązanie Diehl Metering jest otwarte i wielomodułowe

Wspólnie z naszymi klientami opracowaliśmy rozwiązanie, które jest zrównoważone i skuteczne. Jesteśmy również przygotowani do zintegrowania istniejących komponentów sprzętowych i systemowych lub projektowania interfejsów z systemami wyższego poziomu systemu Smart City. Oczywiście gwarantujemy maksymalne bezpieczeństwo danych i procesów. Rozwiązania Diehl Metering są zgodne z ISO 27001, a bezpieczeństwo danych spełnia wymagania BSI (Federalnego Urzędu ds. Bezpieczeństwa Informacji).

  • Uwolnij pełny potencjał IoT

    Uwolnij pełny potencjał IoT Uwolnij pełny potencjał IoT

    Diehl Metering chce być częścią Państwa podróży IoT. Nasze oferty usług IoT zapewniają pomocną dłoń i prowadzą Cię przez wszelkie przeszkody, które możesz napotkać, jeśli chodzi o sieci IoT. Od planowania konkretnej sieci aż po monitorowanie infrastruktury. Stale poszerzamy naszą ofertę usług, aby sprostać Twoim potrzebom w zakresie IoT. Zapoznaj się z naszymi usługami już dziś i bądź na bieżąco z aktualizacjami dotyczącymi naszego rosnącego portfolio usług.

    Usługi IoT