Usługi

Usługi w zakresie sieci inteligentnych, od konsultacji i wdrażania po analizę ekspercką — jako partner strategiczny udzielamy wsparcia w zakresie wprowadzenia pomiaru inteligentnego, a także podczas działalności operacyjnej.

Usługi Usługi

Zoptymalizuj swoje procesy razem z Diehl Metering

Dodaj maksymalną wartość do swojej sieci. Diehl Metering oferuje wszechstronną gamę usług — od konsultacji i planowania po finansowanie, wdrażanie i wsparcie operacyjne. Sam doskonale wiesz przed jakimi wyzwaniami stoisz i jakie są Twoje strategiczne cele. Dlatego wspieramy Cię jako silny partner, współpracujemy dla uzyskania optymalnego rozwiązania i precyzyjnie dopasowujemy nasze usługi do Twoich aktualnych i przyszłych potrzeb. Dla Ciebie opracowujemy najlepszy system pomiarowy na rynku — stworzony zgodnie z Twoimi wymaganiami.

Usługi Usługi

Rozwiązanie Diehl Metering jest otwarte i wielomodułowe

Wspólnie z naszymi klientami opracowaliśmy rozwiązanie, które jest zrównoważone i skuteczne. Jesteśmy również przygotowani do zintegrowania istniejących komponentów sprzętowych i systemowych lub projektowania interfejsów z systemami wyższego poziomu systemu Smart City. Oczywiście gwarantujemy maksymalne bezpieczeństwo danych i procesów. Rozwiązania Diehl Metering są zgodne z ISO 27001, a bezpieczeństwo danych spełnia wymagania BSI (Federalnego Urzędu ds. Bezpieczeństwa Informacji).