Nasz Biznes Nasz Biznes

Opracowywanie inteligentnych liczników w celu wprowadzenia zrównoważonych rozwiązań

Tworzymy produkty, rozwiązania i usługi w oparciu o inteligentne opomiarowanie wody i energii. Podstawą naszej działalności jest opracowywanie i produkcja bardzo dokładnych liczników do pomiaru poziomu gazu, ciepła i wody w sieciach dystrybucyjnych. Wyposażając te liczniki w najnowocześniejszą technologię i inteligentną łączność, przekształcamy je w cenne narzędzia zapewniające długotrwałą wydajność, oszczędność kosztów i większą trwałość dla naszych klientów.

Odkąd po raz pierwszy rozpoczęliśmy produkcję liczników ponad 150 lat temu, wprowadziliśmy szereg innowacji w branży. Nasza technologia IZAR była jedną z pierwszych, która umożliwiła zdalny odczyt liczników przez radio. W 2008 roku jako pierwsi wprowadziliśmy na rynek wodomierze z wysoce precyzyjną technologią ultradźwiękową. Nieustannie poszukujemy nowych sposobów na ciągłe ulepszanie naszej oferty poprzez cyfryzację, innowacje i dostosowywanie, poszerzając nasze portfolio, aby odpowiedzieć na pojawiające się potrzeby inteligentnych miast, a także handlu i przemysłu.

Naszą stałą motywacją jest budowanie trwałych relacji poprzez kształtowanie bardziej wydajnych i niezawodnych sieci wodociągowych i energetycznych dla naszych klientów, umożliwiając im świadczenie bardziej odpowiedzialnych i zrównoważonych usług społecznościom na całym świecie.

Dowiedz się więcej o naszych rozwiązaniach