Nasza misja Nasza misja
 • PO PIERWSZE SATYSFAKCJA KLIENTA

  PO PIERWSZE SATYSFAKCJA KLIENTA PO PIERWSZE SATYSFAKCJA KLIENTA

  Służ klientom przez długi czas i twórz wartość dodaną.
  Naszym celem są nasi klienci i współpracujemy z nimi. Nasza pasja do innowacji wspiera ich wzmacnianie i tworzy wartość dodaną. Każdy pracownik jest „dostawcą rozwiązań” dla naszych klientów zewnętrznych i wewnętrznych.
  Filozofia ta dotyczy każdego działu Diehl Metering, ponieważ prawdziwą współpracę można osiągnąć tylko poprzez zbiorowe zaangażowanie. Razem zobowiązujemy się do jakości i dążymy do trwałego partnerstwa, pozostając wiernym sobie i naszym klientom.

 • NASI LUDZIE NAS PROWADZĄ

  NASI LUDZIE NAS PROWADZĄ NASI LUDZIE NAS PROWADZĄ

  Promuj umiejętności i wspólną kulturę.
  Wzmacniamy i inspirujemy naszych ludzi, szanując każdego z ich własną indywidualną osobowością. Czerpiemy naszą siłę / Czerpiemy naszą firmę z naszych różnych talentów i różnorodnej perspektywy, jednocześnie zachęcając do przedsiębiorczości i podejmowania decyzji. Wspieramy naszych pracowników w ich rozwoju i chęci podejmowania nowych obowiązków, bycia bardziej zwinnymi i innowacyjnymi. Uczenie się przez całe życie pomaga dostosować się do zmieniających się sytuacji i wymagań, a także rozwijać się w każdym dziale Diehl Metering.

 • ODPOWIEDZIALNOŚĆ DO NASZ OBOWIĄZEK

  ODPOWIEDZIALNOŚĆ DO NASZ OBOWIĄZEK ODPOWIEDZIALNOŚĆ DO NASZ OBOWIĄZEK

  Kreowanie wzrostu wzrostu.
  Pomagamy oszczędzać zasoby naszej planety oraz zapewniamy rentowny i zrównoważony rozwój. Doskonałość, do której dążymy, pochodzi z poświęcenia i pasji, które wkładamy w naszą pracę każdego dnia.
  Dążymy do ciągłego doskonalenia i zawsze jesteśmy gotowi pójść o krok dalej. Nasi udziałowcy pokładają duże zaufanie w naszej wydajności i sile innowacyjności. Inwestują w nasze pomysły, aby zapewnić zrównoważony rozwój z korzyścią dla naszych klientów i firmy.
  W ten sposób przyczyniamy się do oszczędzania zasobów naszej planety i wnosimy ważny wkład w przyszły rozwój Grupy Diehl.