IZAR@HOME: aktywność klienta bez obciążania obsługi klienta

W erze komunikacji cyfrowej konsumenci oczekują ciągłej dostępności usług. Oczekują również pilnej interwencji w przypadku wystąpienia problemu.

Diehl Metering
Wiadomości prasowe
IZAR@HOME: aktywność klienta bez obciążania obsługi klienta IZAR@HOME: aktywność klienta bez obciążania obsługi klienta

W erze komunikacji cyfrowej konsumenci oczekują ciągłej dostępności usług. Oczekują również pilnej interwencji w przypadku wystąpienia problemu. Jednak ostatnie wydarzenia zmusiły wiele przedsiębiorstw użyteczności publicznej do reorganizacji swoich zespołów, a praca zdalna sprawia, że pracownicy są mniej dostępni do odpowiadania na żądania klientów.

Satysfakcja klienta jest ważna. Potrzebujesz rozwiązania cyfrowego, które nie tylko ułatwi komunikację, ale zawiera również odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania konsumentów. I to jest dokładnie to, co oferuje Diehl Metering  IZAR@HOME.

Podziel się danymi z sieci

IZAR@HOME to aplikacja na smartfony, która umożliwia konsumentom sprawdzenie zużycia wody i energii, liczników i rozliczeń oraz znalezienie odpowiedzi na wiele często zadawanych pytań.

Rozwiązanie opiera się na technologii radiowej IZAR i inteligentnych licznikach do zbierania danych o sieci. To bogactwo danych umożliwia zwiększenie wydajności sieci w połączeniu z oprogramowaniem do zarządzania danymi IZAR. Co się stanie jeśli udostępnisz część tych danych swoim klientom? Dasz im kontrolę nad swoimi nawykami konsumpcyjnymi oraz umożliwisz im uzyskane odpowiedzi na wiele pytań i pomożesz odciążyć obsługę klienta.

Komunikacja poprzez informacje

IZAR@HOME oferuje szereg funkcji, które pomagają wzmocnić relacje i poprawić komunikację z klientami. Korzyści są liczne.

  • Mniej telefonów, mniej skarg: konsumenci mają w zasięgu ręki bogactwo danych, w tym zużycie w gospodarstwach domowych, prognozy zużycia, efektywność ogrzewania i historię rozliczeń - co oznacza, że ​​nie będą musieli się z Tobą tak często kontaktować. Efektem tego będzie mniej pracy administracyjnej oraz więcej czasu na inne zadania.
  • Samodzielna pomoc: IZAR@HOME zawiera centrum pomocy, które dostarcza odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania konsumentów. Obejmuje to zapytania dotyczące kosztów i odczytów liczników, a także wskazówki, jak obniżyć koszty ogrzewania. Czy jest lepszy sposób, aby umożliwić klientom uzyskanie natychmiastowych odpowiedzi przez całą dobę?
  • Bezpośredni kontakt stał się łatwy: możesz używać aplikacji do wysyłania informacji do konsumentów niemal w czasie rzeczywistym. Pilne wiadomości, takie jak ostrzeżenia o mrozie lub alarmy o wyciekach dotrą do konsumentów natychmiast, co oznacza, że ​​mogą oni szybko zareagować, aby zapobiec potencjalnym uszkodzeniom domów i sieci. Możesz też informować o promocjach, zarządzaniu kryzysowym i bieżących działaniach.

Cyfrowa bliskość

Dzięki IZAR@HOME konsumenci korzystają z nowej gamy usług o wartości dodanej, a Ty promujesz bliskość z klientem. Dostarczając im najnowocześniejsze narzędzie cyfrowe, nie tylko zmniejszysz obciążenie pracą, zyskasz również reputację nowoczesnego i proaktywnego narzędzia, które dba o konsumentów.

W czasach, gdy kontakt z klientem jest trudniejszy niż zwykle, IZAR@HOME jest rozwiązaniem korzystnym dla wszystkich stron, które wzmacnia komunikację i wzmacnia relacje z klientami.

Więcej informacji znajduje się na:

IZAR@HOME