Omawiamy nasze zaangażowanie w zrównoważony rozwój w wydawanym przez microsoft czasopiśmie technology record

Właśnie ukazał się wiosenny numer 2022 czasopisma Technology Record wydawanego przez firmę Microsoft. Dzielimy się w nim naszymi rozwiązaniami i inspiracjami na rzecz zrównoważonego rozwoju.

Omawiamy nasze zaangażowanie w zrównoważony rozwój w wydawanym przez microsoft czasopiśmie technology record Omawiamy nasze zaangażowanie w zrównoważony rozwój w wydawanym przez microsoft czasopiśmie technology record
Diehl Metering

Właśnie ukazał się wiosenny numer 2022 czasopisma Technology Record wydawanego przez firmę Microsoft. Dzielimy się w nim naszymi rozwiązaniami i inspiracjami na rzecz zrównoważonego rozwoju.

Annette Geuther, dyrektor ds. sprzedaży, przygląda się, w jaki sposób pomagamy konsumentom i dostawcom usług komunalnych zmniejszyć zużycie wody i energii (strona 140). W miarę postępującej degradacji zasobów naturalnych, inteligentne rozwiązania pomiarowe, inteligencja sieciowa oparta na danych oraz Internet Rzeczy umożliwiają rozwiązywanie najważniejszych problemów związanych z wodą, ogrzewaniem, chłodzeniem i opomiarowaniem.

W tym numerze Sebastian Wäschle prezentuje nasz projekt Systemów Realizacji Produkcji (MES). System ten, opracowany przez kierowników projektu Christopha Dümmlera i Floriana Einzingera we współpracy z OPEX, IE i IT, odgrywa zasadniczą rolę w cyfryzacji produkcji. Gromadząc ogromne ilości danych produkcyjnych, firmy mogą zwiększyć przejrzystość i zoptymalizować procesy (strona 23).

Mourad BOUFENAR, Dyrektor ds. Oprogramowania do Zarządzania Portfelem Globalnym i Usług Pokrewnych, wyjaśnia pokrótce, w jaki sposób nasze rozwiązania i oprogramowanie IZAR ułatwiają monitorowanie sieci wodociągowych i schematów zużycia wody, pozwalając konsumentom i dostawcom osiągać oszczędności i zmieniać swoje nawyki (Strona 137).

Cieszymy się z pozytywnego efektu naszych innowacji oraz z możliwości współpracy z firmą Microsoft i innymi partnerami o podobnych ambicjach.

Więcej na ten temat można przeczytać tutaj.