IZAR: rozwiązanie w 100% dostosowane do dystansu społecznego

Diehl Metering
IZAR: rozwiązanie w 100% dostosowane do dystansu społecznego IZAR: rozwiązanie w 100% dostosowane do dystansu społecznego

Tradycyjnie polega to na wchodzeniu do domów ludzi i dokonywaniu ręcznych odczytów. Ale dzisiaj dystans społeczny wymaga od nas ograniczenia kontaktu fizycznego z klientami. Ponadto przejście na pracę zdalną oznacza, że pracownicy są mniej dostępni do dokonywania odczytów w terenie.

Jak więc pokonać te wyzwania? Jak możesz zbierać dane bez kontaktu z klientem? Jak możesz lepiej chronić swoich pracowników i klientów? Odpowiedzią jest technologia radiowa IZAR, rozwiązanie umożliwiające automatyczny odczyt liczników (AMR) i automatyczną infrastrukturę pomiarową (AMI), dzięki czemu można zdalnie rejestrować dane. Dzięki cyfryzacji odczytu liczników IZAR umożliwia Twojej firmie dostosowanie się do aktualnego klimatu.

4 sposoby odczytu liczników na odległość

Dzięki IZAR ręczne odczyty należą już do przeszłości.

  • Nie ma potrzeby umawiania się na spotkania, co eliminuje ryzyko utraty terminów przez lokatorów oraz konieczność kilkukrotnego zmiany terminu
  • Brak ryzyka błędów wynikających z ręcznego odczytu
  • Nie ma potrzeby fizycznej interakcji
  • Nie trzeba dotykać żadnych urządzeń dzięki całkowicie bezdotykowemu procesowi

Diehl Metering oferuje 4 różne metody zbierania dany z odczytów.

Dzięki rozwiązaniu IZAR Walk-by osoba wyposażona w tablet stoi przed domami konsumentów, aby automatycznie i bezprzewodowo rejestrować dane o użytkowaniu. Podobnie rozwiązanie IZAR
Drive-by umożliwia odczyt z pojazdów poruszających się z prędkością do 50 km / h.

Co więcej, IZAR ułatwia przejście z trybu Drive-by na pasywne rozwiązanie Drive-by bez potrzeby aktualizacji, co pozwala zaoszczędzić czas i koszty pracy. Odbiorniki radiowe można łatwo zamontować w pojeździe, który regularnie przejeżdża przed domami konsumentów, takim jak śmieciarka lub furgonetka. W przeciwieństwie do podobnych systemów, IZAR nie wymaga zaprogramowania specjalnej trasy do gromadzenia danych w określonej kolejności. Pojazd może po prostu wykonywać swoje zwykłe trasy, zbierając odczyty liczników podczas jazdy z sąsiedztwa do sąsiedztwa.

Wreszcie, możesz łatwo uaktualnić do stałej sieci z AMI, instalując odbiorniki IZAR RDC. Oprócz możliwości zdalnego odczytu liczników, IZAR AMI umożliwia zarządzanie wszystkimi operacjami na odległość. To najlepsze rozwiązanie w dystansie społecznym.

Wydajność IZAR

Technologia IZAR jest sercem inteligentnych rozwiązań pomiarowych Diehl Metering. Ta sprawdzona technologia radiowa zapewnia elastyczność i niezawodność, umożliwiając przesyłanie danych zdalnie i za pomocą AMI w dowolnym czasie i tak często, jak tylko chcesz. Wszystkie liczniki mogą być wyposażone w moduły radiowe IZAR  lub są wyposażone w zintegrowaną technologię radiową w licznikach takich jak HYDRUS dla wody lub SHARKY dla energii cieplnej - a odczyty są rejestrowane za pomocą urządzenia podręcznego, takiego jak IZAR @ MOBILE 2 TABLET lub za pomocą odbiorników, w zależności od wybranego rozwiązania.

Dane są następnie synchronizowane z potężnym oprogramowaniem do zarządzania licznikami IZAR @ NET firmy Diehl Metering zainstalowanym na twoich serwerach i komputerach. Alternatywnie możesz wybrać oprogramowanie jako usługę za pomocą platformy internetowej IZAR PORTAL.

Szybciej, bezpieczniej, pewniej

Korzyści? 100% liczników można odczytać dokładnie i na bezpiecznej odległości. Fakturujesz klientów za ich rzeczywistą konsumpcję, utrzymując wysoki poziom satysfakcji. Chronisz zarówno swoich pracowników, jak i klientów, eliminując potrzebę bezpośredniej interakcji. Odczyty są również szybsze i bardziej wiarygodne.

IZAR jest bardzo elastyczny, pozwalając łączyć rozwiązania Walk-by, Drive-by, Passive Drive-by i AMI. Na przykład sieć stacjonarna IZAR może być używana do automatycznego gromadzenia danych w obszarze o dużej gęstości, zaś Drive-by służy do odczytu liczników w bardziej odległych lokalizacjach.

Dzięki IZAR procesy sieciowe są digitalizowane i zautomatyzowane. Oznacza to, że będziesz efektywniej wykorzystywać swoje zasoby, będziesz chronić swoich ludzi i będziesz mógł dostosować swoją firmę do potrzeb obecnego klimatu. To rozwiązanie jest idealnie dostosowane do naszych czasów.

You are currently using an outdated Internet browser, which is no longer supported for technical reasons. To use the Diehl website right, please use a modern browser in the latest version, such as Edge, Chrome, Firefox or Safari.

Consent

We would like to use Google Analytics to optimise the design of our website. Through this, Google collects data which is aggregated and made available to us as a statistical overview. By clicking "Agree", you consent to tracking by Google Analytics. This consent is voluntary and can be revoked at any time. If you click "Decline", no tracking will take place. For more information, please see our privacy policy.