Diehl Metering uruchamia laboratorium grzewcze w Chinach

Diehl Metering uruchamia laboratorium grzewcze w Chinach Diehl Metering uruchamia laboratorium grzewcze w Chinach
Diehl Metering
Wiadomości prasowe

22 lipca 2021 r. Diehl Metering otworzył nowe laboratorium inteligentnego ogrzewania w Luoyang w Chinach. Dzięki laboratorium dążymy do przyspieszenia innowacji w inteligentnym ogrzewaniu, lepszej obsługi lokalnych klientów oraz koordynowania naszych działań w środkowych i zachodnich Chinach.

Otwarcie laboratorium jest kolejnym etapem w naszej strategii stania się wiodącym dostawcą rozwiązań grzewczych w Chinach. W otwarciu wzięło udział wielu przedstawicieli firm ciepłowniczych z całego kraju.

Jako najnowocześniejsze centrum badawczo-rozwojowe laboratorium będzie służyło przede wszystkim do opracowywania i testowania nowych inteligentnych rozwiązań grzewczych, obejmujących wszystko, od architektury systemu i sprzętu po oprogramowanie i strategie sterowania. Celem jest dostarczanie bardziej zróżnicowanych i przyjaznych dla użytkownika rozwiązań, aby sprostać pojawiającym się potrzebom naszych klientów.

Dodatkowo laboratorium będzie pełniło funkcję centrum obsługi klientów. Dzięki strategicznej lokalizacji nowy zakład zapewni szybsze i niezawodne usługi techniczne dla Luoyang i jego okolic.

Nowoczesna placówka

Wyposażenie laboratorium Smart Heating Lab obejmuje wszystkie główne procesy w scentralizowanym systemie grzewczym, w tym kocioł elektryczny, wymienniki ciepła i wielofunkcyjne wtórne sieci grzewcze.

Dzięki technologii IoT zdigitalizowaliśmy system testowy, aby był zarówno informacyjny, jak i inteligentny. W ten sposób możemy symulować różne metody równoważenia hydraulicznego i strategie regulacji źródła ciepła, co pozwala nam zidentyfikować najbardziej racjonalne rozwiązania grzewcze dla zapotrzebowania na ciepło w różnych scenariuszach zużycia ciepła.

Różnorodne działania

Laboratorium będzie obsługiwane przez zespół Diehl Metering z siedzibą w Jinan, a liderzy projektów i technicy będą tam regularnie pracować. W Luoyang będą również lokalni technicy odpowiedzialni za codzienną obsługę, konserwację i zarządzanie laboratorium.

Podczas gdy badania i rozwój będą głównym celem, nowy budynek będzie również wykorzystywany do spotkań oraz do szkolenia techników i klientów.

You are currently using an outdated Internet browser, which is no longer supported for technical reasons. To use the Diehl website right, please use a modern browser in the latest version, such as Edge, Chrome, Firefox or Safari.

Consent

We would like to use Google Analytics to optimise the design of our website. Through this, Google collects data which is aggregated and made available to us as a statistical overview. By clicking "Agree", you consent to tracking by Google Analytics. This consent is voluntary and can be revoked at any time. If you click "Decline", no tracking will take place. For more information, please see our privacy policy.