Diehl Metering świętuje swoje pierwsze urodziny na LinkedIn

Aby być bliżej naszych klientów, partnerów oraz pracowników 3 marca 2020 r. uruchomiliśmy oficjalną stronę Diehl Metering na LinkedIn.

Diehl Metering
Wiadomości prasowe
Diehl Metering świętuje swoje pierwsze urodziny na LinkedIn Diehl Metering świętuje swoje pierwsze urodziny na LinkedIn

Aby być bliżej naszych klientów, partnerów oraz pracowników 3 marca 2020 r. uruchomiliśmy oficjalną stronę Diehl Metering na LinkedIn. Od tego czasu w ciągu roku publikowaliśmy artykuły na różne tematy, między innymi dotyczące osiągnięć poszczególnych zespołów,  nowych produktów, trendy branżowe i historie sukcesu klientów.

Poprzez LinkedIn staramy się nie tylko przekazywać bieżące informacje o nowościach. Staramy się również przekazywać informację dotyczące życia w Diehl Metering, dzielimy się oryginalnymi artykułami na temat przyszłości naszej branży oraz wskazywać rozwiązania i innowacje, które mogą pomóc przekształcić Państwa biznes.

W dzień naszej pierwszej rocznicy mamy prawie 2000 obserwujących. Wielkie podziękowania dla wszystkich, którzy śledzili, udostępnili i zareagowali na nasze posty. Prosimy o dalsze aktywne wspieranie nas na LinkedIn hashtagiem #DiehlMetering. W zamian obiecujemy publikować ciekawe treści, które będą chcieli Państwo przeczytać!

Śledź nas teraz