COVID-19: Zwiększamy bezpieczeństwo w celu zapewnienia ciągłości produkcji oraz świadczonych usług

Ponieważ wkroczyliśmy w drugą falę pandemii COVID-19, Diehl Metering zwiększa wysiłki, aby chronić pracowników i nadal obsługiwać klientów w bezpiecznych warunkach.

Diehl Metering
Komunikacja korporacyjna
COVID-19: Zwiększamy bezpieczeństwo w celu zapewnienia ciągłości produkcji oraz świadczonych usług COVID-19: Zwiększamy bezpieczeństwo w celu zapewnienia ciągłości produkcji oraz świadczonych usług

Norymberga, Niemcy, 5 listopada 2020 r. Ponieważ wkroczyliśmy w drugą falę pandemii COVID-19, Diehl Metering zwiększa wysiłki, aby chronić pracowników i nadal obsługiwać klientów w bezpiecznych warunkach. Opierając się na naszych doświadczeniach z pierwszej fali, wdrożyliśmy rozwiązania, które pozwalają nam szybko dostosować się do sytuacji oraz wywiązać z zobowiązań.

Obecny wzrost liczby infekcji w szczególności dotyka Europę. Na całym kontynencie obowiązują nowe ograniczenia i blokady. Postępując zgodnie z naszymi zasadami, szybko podjęliśmy działania w celu wzmocnienia bezpieczeństwa we wszystkich naszych zakładach. Priorytetem dla nas jest ochrona pracowników oraz pozostanie w pełni dostępnym dla naszych klientów oraz partnerów.

Nasze fabryki nadal działają na wysokim poziomie i jesteśmy pewni, że utrzymamy produkcję przez cały ten trudny czas. Wszystkie zamówienia wysyłamy przy obowiązujących, zaostrzonych środkach sanitarnych. Wzmocniliśmy również bezpieczeństwo w naszych halach produkcyjnych.

Wszyscy pracownicy, którzy mogą pracować z domu, robią to, co oznacza, że nie jesteśmy w stanie osobiście odwiedzać naszych klientów. Natomiast jesteśmy zdeterminowani, aby im pomóc. Nasze zespoły cały czas są dostępne, aby doradzić, porozmawiać i odpowiedzieć klientom za pośrednictwem wideokonferencji, poczty elektronicznej, telefonu lub LinkedIn.

Pierwsza fala pandemii nie była prosta, ale wydobyła z naszych pracowników to, co najlepsze, pokazując ich determinację, zaangażowanie i odporność. Jestem przekonany, że jesteśmy teraz jeszcze lepiej przygotowani do stawienia czoła drugiej fali.

Chciałbym podziękować wszystkim naszym pracownikom za ich dodatkowy wysiłek i wyrazić wdzięczność naszym klientom oraz partnerom za ich nieustające zaufanie i wsparcie.

Jesteśmy w kontakcie, bądźcie zdrowi.

Dr Christof Bosbach,
CEO, President of the Division Board Diehl Metering