COVID-19: Kontynuujemy pracę, jednocześnie chroniąc każdego

We wszystkich naszych oddziałach wdrożyliśmy nowe procedury oraz metody pracy, aby nadal obsługiwać naszych klientów przy jednoczesnym zachowaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa i higieny pracy.

Diehl Metering
Komunikacja korporacyjna

Obecna globalna pandemia COVID-19 wpływa na nasze życie i codzienną działalność. W tym trudnym okresie absolutnym priorytetem Diehl Metering pozostaje zdrowie i bezpieczeństwo pracowników, partnerów oraz klientów.

Jako społecznie odpowiedzialna globalna firma podejmujemy wszelkie możliwe działania, aby ograniczyć rozprzestrzenianie się wirusa. Ściśle monitorujemy rozwój związany z wirusem w obszarach, w których prowadzimy działalność. 

We wszystkich naszych oddziałach wdrażamy niezbędną ochronę zdrowia i bezpieczeństwa, abyśmy mogli nadal pracować zgodnie z najwyższymi standardami.

W szczególności zintensyfikowaliśmy nasze środki higieny i bezpieczeństwa, stale dezynfekując miejsca produkcji i mocno ograniczając dostęp do pomieszczeń osobom trzecim. Ustaliliśmy procedury dotyczące kwarantanny, pracy zdalnej oraz środków zapobiegawczych. Aktywnie i regularnie informujemy naszych pracowników o ryzyku i metodach przenoszenia wirusa, aby mogli indywidualnie podejmować lepsze działania zapobiegawcze i uniknąć zarażenia.

Zastosowane środki mają na celu zachowanie integralności naszych produktów oraz ochronę zdrowia i bezpieczeństwo wszystkich zainteresowanych. Na dzień  17 marca nasze zakłady produkcyjne działają normalnie. Nadal przyjmujemy nowe zamówienia, ale z uwagi na obecne okoliczności nie możemy gwarantować terminowości dostaw. Oczywiście wszyscy klienci będą na bieżąco informowani o przebiegu realizacji ich zamówień.

W obliczu międzynarodowego zakazu podróży, zamykania granic i bezprecedensowych działań na rzecz kryzysu zdrowia publicznego chcielibyśmy wspomnieć, że w każdej chwili nasza sytuacja może ulec zmianie. W związku z tym będziemy współpracować z naszymi klientami oraz partnerami, aby regularnie się wzajemnie informować o rozwoju sytuacji.

W przypadku pytań oraz wątpliwości jesteśmy dostępni, i można się z nami kontaktować telefonicznie, e-mailem lub Skype. Chcielibyśmy zapewnić wszystkich naszych klientów o naszym stałym zaangażowaniu i, że mamy na uwadze ich potrzeby biznesowe.

Bądźmy razem bezpieczni i zdrowi.

Dr Christof Bosbach,
CEO, President of the Division Board Diehl Metering