Szwecja: podpisano nową umowę ramową z Sinfra

Inteligentne wodomierze Diehl Metering zostały zatwierdzone przez SINFRA, szwedzką centralną jednostkę kupującą media, co umacnia naszą pozycję na szwedzkim rynku.

Diehl Metering
Wiadomości prasowe
Szwecja: podpisano nową umowę ramową z Sinfra Szwecja: podpisano nową umowę ramową z Sinfra

Inteligentne wodomierze Diehl Metering zostały zatwierdzone przez SINFRA, szwedzką centralną jednostkę kupującą media, co umacnia naszą pozycję na szwedzkim rynku. Dzięki zawartej umowie SINFRA umieściła wodomierze Diehl Metering na swojej liście zatwierdzonych produktów.

SINFRA zrzesza ponad 190 członków z sektorów ciepłownictwa, wody i energii elektrycznej - co stanowi 80% szwedzkich przedsiębiorstw użyteczności publicznej. Dąży do wyboru najlepszej możliwej technologii, a także zrównoważonych produktów i usług z technicznego, środowiskowego i finansowego punktu widzenia.

Nowa umowa podpisana 2 października oznacza, że ​​ SINFRA dodaje produkty Diehl Metering do swojej listy, potwierdzając swoje zaufanie do naszych wysokich standardów jakości i niezawodności. W rezultacie szwedzkie zakłady wodociągowe mają teraz możliwość wyboru naszych produktów w celu ulepszenia swoich sieci. Ponadto umowa ta wzmacnia naszą obecność na rynku i daje nam możliwość wniesienia naszej wiedzy do szwedzkich przedsiębiorstw użyteczności publicznej.