Raport Diehl Metering dotyczący działań na rzecz zrównoważonym rozwoju i lepszego świata

Raport Diehl Metering dotyczący działań na rzecz zrównoważonym rozwoju i lepszego świata Raport Diehl Metering dotyczący działań na rzecz zrównoważonym rozwoju i lepszego świata
Diehl Metering

Diehl Metering opublikował Raport Zrównoważonego Rozwoju, który jest już dostępny na stronie internetowej. Raport wyjaśnia co robimy, aby pomóc w kształtowaniu bardziej sprawiedliwej, etycznej i odpowiedzialnej przyszłości zgodnie z 17 Celami Zrównoważonego Rozwoju (SDGs) Organizacji Narodów Zjednoczonych.

Do tej pory zrównoważony rozwój był naszym priorytetem. Dzisiaj jest częścią naszej tożsamości, ponieważ pracujemy z klientami, społecznościami i partnerami, aby wzmocnić zrównoważoną przyszłość dla wszystkich. W naszym nowym Raporcie Zrównoważonego Rozwoju mogą Państwo odkryć działania, które podejmujemy, aby tak się stało.

W 2021 roku zostaliśmy oficjalnym sygnatariuszem Global Compact Organizacji Narodów Zjednoczonych, dobrowolnej inicjatywy, która określa 10 zasad zrównoważonego biznesu w 4 kluczowych obszarach. W raporcie dowiesz się, co robimy w każdym z tych obszarów - Prawa człowieka, Praca, Środowisko i Przeciwdziałanie korupcji - oraz w jaki sposób nasza firma wprowadza zmiany.

Zachęcamy również do zaznajomienia się z naszymi 7 Priorytetowymi Programami dotyczącymi kluczowych działań, których celem jest zapewnienie zrównoważonego i etycznego rozwoju wraz z naszymi partnerami biznesowymi. Obejmują one następujące zagadnienia: innowacje wspierające naszych klientów, zrównoważone zarządzanie dostawcami, wykorzystanie eko-projektu do zarządzania całym cyklem życia naszych produktów i rozwiązań, lokalne dostawy i lokalną produkcję, odpowiedzialne zarządzanie zasobami w naszych zakładach oraz sposób, w jaki inwestujemy w długoterminową przyszłość.

Raport stanowi podsumowanie tego, co udało nam się zrobić do tej pory - oraz tego, w jaki sposób będziemy nadal wzmacniać nasze wysiłki we wszystkich obszarach zrównoważonego rozwoju.

Przeczytaj raport tutaj

You are currently using an outdated Internet browser, which is no longer supported for technical reasons. To use the Diehl website right, please use a modern browser in the latest version, such as Edge, Chrome, Firefox or Safari.

Consent

We would like to use Google Analytics to optimise the design of our website. Through this, Google collects data which is aggregated and made available to us as a statistical overview. By clicking "Agree", you consent to tracking by Google Analytics. This consent is voluntary and can be revoked at any time. If you click "Decline", no tracking will take place. For more information, please see our privacy policy.