HYDRUS 2.0 BULK: nasz pierwszy ultradźwiękowy wodomierz objętościowy

W 2008 roku HYDRUS firmy Diehl Metering stał się pierwszym wodomierzem ultradźwiękowym na rynku. Dzisiaj HYDRUS 2.0 BULK to nasz pierwszy wodomierz, który integruje ultradźwiękową technologię pomiarową, łącząc dożywotnią precyzję z najnowocześniejszą łącznością.

HYDRUS 2.0 BULK: nasz pierwszy ultradźwiękowy wodomierz objętościowy HYDRUS 2.0 BULK: nasz pierwszy ultradźwiękowy wodomierz objętościowy
Diehl Metering
Wiadomości prasowe

W 2008 roku HYDRUS firmy Diehl Metering stał się pierwszym wodomierzem ultradźwiękowym na rynku. Dzisiaj HYDRUS 2.0 BULK to nasz pierwszy wodomierz, który integruje ultradźwiękową technologię pomiarową, łącząc dożywotnią precyzję z najnowocześniejszą łącznością. W przypadku zakładów wodociągowych korzyści obejmują niezawodne rozliczenia oraz niższe koszty.

Wyposażony w cztery przetworniki i dwa układy pomiarowe, HYDRUS 2.0 BULK zapewnia najwyższe standardy metrologicznej precyzji. Może mierzyć bardzo niskie i wysokie natężenia przepływu w sieciach wodociągowych i ma zatwierdzony zakres dynamiki do R1000. Co więcej, jego statyczna konstrukcja ze swobodnym przepływem i klasyfikacja IP68 oznaczają, iż wodomierz jest odporny na piasek, kurz i zalanie. W połączeniu z żywotnością baterii do 16 lat zapewnia to trwałą precyzję i niezawodność.

Inną flagową cechą HYDRUS 2.0 BULK jest jego zintegrowana łączność, która obsługuje szeroką gamę technologii (M-Bus, L-Bus, Pulse itp.). W ramach rozwiązania AMI przesyła wiele typów danych w połączeniu z inteligentnymi wodomierzami, oferując w czasie rzeczywistym informacje o natężeniach przepływu, stanie urządzenia i stratach wody. Przedsiębiorstwa Wodociągowe mogą następnie wykorzystać te dane do stworzenia kompleksowego przeglądu swojej sieci dystrybucyjnej - umożliwiając im optymalizację kosztów, oszczędzanie zasobów i redukcję wody nieprzynoszącej dochodu.

Przeczytaj komunikat prasowy

Obejrzyj film