Dubaj: nasze rozwijające się centrum regionalne

Diehl Metering
Wiadomości prasowe
Dubaj: nasze rozwijające się centrum regionalne Dubaj: nasze rozwijające się centrum regionalne

Kiedy Diehl Metering założył biuro w Dubaju w 2006 roku, zespół składał się z 2 osób zajmujących się niewielkim budżetem. Dziś spółka zależna, znana jako Diehl Metering FZE (Free Zone Company), zatrudnia 18 osób i zarządza przychodami o wartości ponad 50 milionów euro.

Specjalizacja zespołu obejmuje zarządzanie, sprzedaż, wsparcie techniczne i finanse dla 70 obsługiwanych krajów. Dotyczy to Bliskiego Wschodu, Afryki, Turcji, Indii i Pakistanu. Głównymi klientami są zakłady wodociągowe, sieci chłodnicze, deweloperzy i wykonawcy.

Jedną z cech charakterystycznych zespołu jest różnorodność narodowości. Być może to tylko 18 osób, ale personel ma przedstawicieli z Filipin, Indii, Libanu, Egiptu, Jordanii, Pakistanu, Niemiec, Francji i Meksyku. „Jesteśmy prawdopodobnie najbardziej wielokulturowym regionem w Diehl Metering”, mówi Jairo Rojas, wiceprezes odpowiedzialny za rozwój tego regionu.

Flagowe sukcesy

Od 2006 roku zespół dostarczył swoim klientom około 3 milionów wodomierzy HYDRUS i 100 tysięcy ciepłomierzy SHARKY. Zrealizował także kilka najnowocześniejszych projektów w zakresie zaopatrzenia w wodę, chłodzenia sieci i energii geotermalnej.

W Dubaju spółka zależna współpracowała z wiodącym dostawcą District Cooling Systems z Emirates w celu stworzenia innowacyjnej stałej sieci M-BUS, agregującej dane i automatyzującej odczyty z liczników wielu producentów. W Arabii Saudyjskiej dostarczyła jedną z największych w kraju infrastruktur inteligentnych systemów pomiarowych, aby zminimalizować niepochodną wodę i spełnić wysokie oczekiwania klientów.

„Nasz sukces zawsze zależał od pasji i motywacji naszych zespołów”, wyjaśnia Jairo Rojas. „To dzięki ich wyjątkowemu wsparciu i obsłudze przekraczamy oczekiwania klientów”.

Rozbudowa biura

Dzisiaj filia ma przedstawicieli w Saint-Louis we Francji i Ansbach w Niemczech. Zespół z siedzibą w Dubaju stale się powiększa. Po znakomitych wynikach w 2019 r. w ciągu ostatniego roku przeprowadzono kilka nowych rekrutacji. Aby pomieścić rosnący zespół, na początku 2020 r. Zakupiono nowe pomieszczenia w tym samym budynku, co istniejące biuro.

W nowym biurze JAFZA View 18, na 24 piętrze, znajdą się regionalne oddziały ds. komunikacji, sprzedaży i rozwoju biznesu. Dzięki przeprowadzce zespół jest dobrze przygotowany do poprawy wsparcia sprzedaży, rozszerzenia zarządzania roszczeniami i dalszego wspierania zwiększenia penetracji rynku. Nowe biura zapewnią mnóstwo nowego wzrostu!

You are currently using an outdated Internet browser, which is no longer supported for technical reasons. To use the Diehl website right, please use a modern browser in the latest version, such as Edge, Chrome, Firefox or Safari.

Consent

We would like to use Google Analytics to optimise the design of our website. Through this, Google collects data which is aggregated and made available to us as a statistical overview. By clicking "Agree", you consent to tracking by Google Analytics. This consent is voluntary and can be revoked at any time. If you click "Decline", no tracking will take place. For more information, please see our privacy policy.