Dni Klienta Diehl Metering w Grecji: uczczenie dobrej współpracy

Dni Klienta Diehl Metering w Grecji: uczczenie dobrej współpracy Dni Klienta Diehl Metering w Grecji: uczczenie dobrej współpracy
Diehl Metering

We współpracy z naszym lokalnym dystrybutorem i partnerem Achaiki Oreichalkoyrgia, Diehl Metering zorganizował swoje pierwsze Dni Klienta w Grecji w Atenach, w pięknym Grand Hyatt Athens 23 września 2022 roku.

Pan Adamopoulos, dyrektor generalny Achaiki Oreichalkoyrgia, i jego córka otworzyli imprezę przemową w języku greckim, po czym nastąpiły przemówienia naszych dyrektorów sprzedaży. Impreza była specjalnie prowadzona w języku greckim lub tłumaczona z angielskiego na grecki, aby poprawić komunikację z naszymi klientami. Jest to istotny znak bliskości i zaufania, który został bardzo doceniony przez naszych 40 gości.

Celem wydarzenia było omówienie konkretnych wymagań klientów. Zespoły ekspertów Diehl Metering i Achaiki zaprezentowały nasze rozwiązania w zakresie automatycznego odczytu liczników (AMR), zaawansowanej infrastruktury pomiarowej (AMI), sieci mobilnej i stacjonarnej, jak również zarządzania stratami wody poprzez kilka studiów przypadków.  Nasze rozwiązania w zakresie inteligentnych wodomierzy, w szczególności wodomierz ultradźwiękowy HYDRUS, również cieszyły się dużym zainteresowaniem jako bezpośrednia odpowiedź na wyzwania związane z oszczędzaniem wody.

Wydarzenie zakończyło się uroczystą kolacją z udziałem wszystkich uczestników, partnerów i klientów. Była to okazja do świętowania 40-lecia firmy Achaiki Oreichalkoyrgia.

Oprócz zadowolenia naszych klientów, które jest filarem naszej działalności, wydarzenie to było okazją do odnowienia naszego zaufania i wzmocnienia współpracy z Achaiki Oreichalkoyrgia, naszym partnerem od 2008 roku. Chcielibyśmy podziękować im za wszystkie osiągnięcia i sukcesy.

Całe wydarzenie można podsumować jako wielki sukces w Grecji, który zamierzamy powtórzyć, aby jeszcze bardziej poznać naszych partnerów i klientów na całym świecie oraz dostosować nasze rozwiązania do ich lokalnych wyzwań.

You are currently using an outdated Internet browser, which is no longer supported for technical reasons. To use the Diehl website right, please use a modern browser in the latest version, such as Edge, Chrome, Firefox or Safari.

Consent

We would like to use Google Analytics to optimise the design of our website. Through this, Google collects data which is aggregated and made available to us as a statistical overview. By clicking "Agree", you consent to tracking by Google Analytics. This consent is voluntary and can be revoked at any time. If you click "Decline", no tracking will take place. For more information, please see our privacy policy.