Dlaczego IZAR przygotowuje Twój biznes na każdą okoliczność

Pierwsze miesiące 2020 r. zmieniły wiele aspektów działalności - w tym zdolność przedsiębiorstw do zarządzania ich sieciami i zapewnienia optymalnej obsługi przez cały czas. Ponieważ w terenie dostępnych jest mniej osób, coraz trudniej jest uzyskać niezbędne informacje o stanie sieci.

Diehl Metering
Wiadomości prasowe
Dlaczego IZAR przygotowuje Twój biznes na każdą okoliczność Dlaczego IZAR przygotowuje Twój biznes na każdą okoliczność

Ostatnie wydarzenia podkreśliły jak ważna jest pilna potrzeba cyfryzacji części sieci. Żyjemy w niepewnych czasach - niezależnie od tego, czy jest to pandemia, czy ekstremalna pogoda, woda i energia są niezbędnymi zasobami, których ludzie potrzebują przez cały czas, a od mediów zależy, czy infrastruktura krytyczna spełni swoją rolę w utrzymaniu ciągłych dostaw. A zatem, w obliczu nieprzewidzianego zdarzenia, w jaki sposób dostawcy wody mogą szybko zidentyfikować źródło pęknięcia rury lub wycieku? W jaki sposób dostawcy ogrzewania i chłodzenia mogą szybko rozwiązać problem awarii? I w jaki sposób narzędzia mogą zapewnić ciągłość usługi, gdy napotykają nieoczekiwane problemy z siecią?

Dzięki technologii radiowej IZAR możesz sprostać tym wyzwaniom, wdrażając zautomatyzowaną infrastrukturę pomiarową (AMI). Oprócz umożliwienia zdalnego odczytu liczników, IZAR automatycznie wykryje problemy lub nieefektywności w twojej sieci. Będziesz mógł zarządzać operacjami na odległość, jednocześnie chroniąc swoich pracowników. Jakie jest lepsze rozwiązanie na te niepewne czasy?

Chroń swój biznes

Dzięki technologii radiowej IZAR możesz zdalnie i niezawodnie zbierać dane z sieci w celu wydajnej analizy danych. W sieci stacjonarnej liczniki wyposażone w moduły radiowe IZAR automatycznie przesyłają dane do odbiorników IZAR RDC, które z kolei przesyłają je do portalu IZAR Plus za pomocą technologii GPRS lub LAN, a sieć może gromadzić dane - bez potrzeby ludzkiej interwencji.

Z ultradźwiękowym licznikiem ciepła SHARKY zintegrowane jest radio IZAR, które umożliwia zbieranie danych, takich jak temperatura zasilania i powrotu, natężenia przepływu, moc wyjściowa, zużycie energii i komunikaty alarmowe. Podobnie ultradźwiękowy wodomierz HYDRUS może wykrywać powietrze w rurach, odwracać przepływ i precyzyjnie mierzyć faktyczne zużycie. Wszystkie te informacje są następnie przesyłane w celu analizy i wglądu do oprogramowania Diehl Metering, IZAR Portal Plus. Alternatywnie możesz zainstalować IZAR @ NET 2 na własnych serwerach w swoim centrum danych. Wybór należy do Ciebie.

System AMI oznacza, że ​​nie musisz wysyłać zespołu w celu sprawdzenia parametrów lub zbadania, gdzie Twoja sieć wymaga naprawy. IZAR Portal Plus działa dla Ciebie. A to oznacza, że ​​rozwiązanie idealnie pasuje do bieżącej potrzeby ochrony pracowników i lepszego zarządzania zasobami ludzkimi.

Zoptymalizuj bezpieczeństwo dostaw

Dzięki sieci stacjonarnej opartej na IZAR zawsze będziesz w stanie zapewnić bezpieczne dostawy energii i wody - pomagając zwiększyć zadowolenie klientów i akcjonariuszy.

Portal IZAR Plus natychmiast ostrzega o potencjalnych wyciekach, manipulacjach, kradzieży lub anomaliach w Twojej sieci. Poznasz lepiej stan różnych zasobów w swojej sieci - dzięki czemu będziesz wiedział, gdzie i kiedy potrzebne są naprawy lub aktualizacje. Będziesz mógł monitorować każdy aspekt swojej sieci w dowolnym momencie i w każdej sytuacji dzięki potężnym możliwościom analitycznym portalu IZAR Plus. Co więcej, analityka oprogramowania cały czas się poprawia. Dzięki przyszłym udoskonaleniom będziesz w stanie przewidywać problemy z siecią, zanim się one pojawią.

W tych niepewnych czasach IZAR oferuje ci spokój ducha. Twoje procesy sieciowe zostaną zdigitalizowane, dzięki czemu Twoja firma będzie w pełni operacyjna i wydajna - bez względu na wyzwania.

Aby uzyskać bardziej szczegółowe informacje techniczne zobacz na: