Dane dotyczące zużycia i kontrola sieci za naciśnięciem jednego przycisku.

Dowiedz się, w jaki sposób Diehl Metering pomógł wodociągom w Szybeniku skorzystać ze zdalnego pomiaru i szybszej reaktywności- pomimo trudnych warunków na odległej chorwackiej wyspie.

Diehl Metering
Dane dotyczące zużycia i kontrola sieci za naciśnięciem jednego przycisku. Dane dotyczące zużycia i kontrola sieci za naciśnięciem jednego przycisku.

Jaki jest najlepszy sposób na odczyt liczników wody na wyspie położonej daleko od stałego lądu i o szczególnie trudnym terenie? To było pilne pytanie dla wodociągów Szybenik w Chorwacji. Ręczne odczytywanie liczników na małej wyspie Kaprije okazało się kosztowne i czasochłonne. Ponadto trudno było wykryć wycieki, a czas reakcji był często długi.
Wszystko to zmieniło się po tym, jak Diehl Metering zainstalował stałe rozwiązanie sieciowe w projekcie pilotażowym dla wyspy. Sukcesem tego rozwiązania jest prośba klienta o zainstalowanie go na kolejnych pięciu wyspach w przyszłości.

Przeczytaj nasze studium przypadku, aby dowiedzieć się, w jaki sposób pomogliśmy zmienić sytuację wodociągów w Szybeniku za pomocą pełnego rozwiązania AMR.

Link do studium przypadku Szybenik