Dane dotyczące zużycia i kontrola sieci za naciśnięciem jednego przycisku.

Diehl Metering
Dane dotyczące zużycia i kontrola sieci za naciśnięciem jednego przycisku. Dane dotyczące zużycia i kontrola sieci za naciśnięciem jednego przycisku.

Jaki jest najlepszy sposób na odczyt liczników wody na wyspie położonej daleko od stałego lądu i o szczególnie trudnym terenie? To było pilne pytanie dla wodociągów Szybenik w Chorwacji. Ręczne odczytywanie liczników na małej wyspie Kaprije okazało się kosztowne i czasochłonne. Ponadto trudno było wykryć wycieki, a czas reakcji był często długi.
Wszystko to zmieniło się po tym, jak Diehl Metering zainstalował stałe rozwiązanie sieciowe w projekcie pilotażowym dla wyspy. Sukcesem tego rozwiązania jest prośba klienta o zainstalowanie go na kolejnych pięciu wyspach w przyszłości.

Przeczytaj nasze studium przypadku, aby dowiedzieć się, w jaki sposób pomogliśmy zmienić sytuację wodociągów w Szybeniku za pomocą pełnego rozwiązania AMR.

Link do studium przypadku Szybenik

You are currently using an outdated Internet browser, which is no longer supported for technical reasons. To use the Diehl website right, please use a modern browser in the latest version, such as Edge, Chrome, Firefox or Safari.

Consent

We would like to use Google Analytics to optimise the design of our website. Through this, Google collects data which is aggregated and made available to us as a statistical overview. By clicking "Agree", you consent to tracking by Google Analytics. This consent is voluntary and can be revoked at any time. If you click "Decline", no tracking will take place. For more information, please see our privacy policy.