Optymalizacja wdrożenia sieci IoT dzięki kompleksowej usłudze

Dzięki Usłudze Wdrożenia Sieci IoT, Diehl Metering zapewnia przedsiębiorstwom użyteczności publicznej i miastom wszystko, czego potrzebują, aby ich projekt IoT mógł zostać zrealizowany.

Optymalizacja wdrożenia sieci IoT dzięki kompleksowej usłudze Optymalizacja wdrożenia sieci IoT dzięki kompleksowej usłudze
Diehl Metering

Dzięki Usłudze Wdrożenia Sieci IoT, Diehl Metering zapewnia przedsiębiorstwom użyteczności publicznej i miastom wszystko, czego potrzebują, aby ich projekt IoT mógł zostać zrealizowany. Nasza kompleksowa usługa obejmuje cały proces wdrożenia od uzyskania odpowiednich zezwoleń urzędowych, przez prace inżynieryjne w terenie po uwzględnienie różnych przypadków użycia. Współpracując ściśle z klientem, nasi eksperci zajmą się wszystkimi detalami, co pozwala znacznie przyspieszyć cały proces i pozwoli wykorzystać ogromny potencjał IoT.

Cyfryzacja dzisiaj stanowi nieodłączny element każdej dziedziny naszego życia. Około 90% przedsiębiorstw użyteczności publicznej i miast przyznaje, że potrzebuje zaawansowanych sieci dla aplikacji IoT - jednak tylko 28% uważa, że są na to gotowe. Dzięki naszej nowej usłudze umożliwiamy czerpanie z bogactwa możliwości IoT, w tym podłączenie nowych urządzeń do sieci, poprawę szybkości reakcji i jakości usług, optymalizację ciągłości usług oraz uproszczenie codziennej pracy.

Przed wdrożeniem sieci IoT należy skorzystać z Usługi Planowania Sieci IoT, która zapozna klienta z różnymi technologiami i pomoże wybrać odpowiedni rodzaj sieci do realizacji przyszłych celów. Po wybraniu usługi wdrożenia pomożemy Państwu przekształcić plan w rzeczywistość. Jakie będą tego korzyści? Ograniczenie ryzyka i maksymalizacja efektów działania sieci IoT.

Nasza usługa wdrożeniowa składa się z dwóch faz. Podczas fazy planowania, identyfikujemy optymalne lokalizacje anten, obliczamy parametry statyczne, uzyskujemy zgody prawne, zajmujemy się administracją i przeprowadzamy inspekcję techniczną. Następnie przychodzi czas na fazę wykonawczą. Na tym etapie instalujemy anteny, optymalizując ich położenie w zależności od specyfiki statycznej, obciążenia wiatrem i ewentualnych wyładowań atmosferycznych. Do zabezpieczenia anteny używamy sprawdzonych kabli i zapewniamy wyraźne oznaczenia bezpieczeństwa. Udzielamy 10-letniej gwarancji na uszkodzenia spowodowane wilgocią i pleśnią na skutek wierceń wykonanych w budynkach.

Cała usługa została zaprojektowana jako kompleksowa z zachowaniem pełnej przejrzystości. Dotychczas pomogliśmy niemieckim miastom Pirna i Garbsen we wdrożeniu własnych sieci IoT. W obu przypadkach jako standard łączności miasta wybrały technologię mioty®, która jest nowym protokołem IoT oferującym niezawodny transfer danych, ultra niskie zużycie energii, duży zasięg i najwyższą wytrzymałość.

Aby dowiedzieć się więcej o naszej Usłudze Wdrożenia Sieci IoT, prosimy odwiedzić stronę internetową usługi lub pobrać naszą broszurę

Iot Services

 • UWOLNIJ PEŁNY POTENCJAŁ IOT

  UWOLNIJ PEŁNY POTENCJAŁ IOT UWOLNIJ PEŁNY POTENCJAŁ IOT

  Diehl Metering chce być częścią Państwa podróży IoT. Nasze oferty usług IoT zapewniają pomocną dłoń i prowadzą Cię przez wszelkie przeszkody, które możesz napotkać, jeśli chodzi o sieci IoT. Od planowania konkretnej sieci aż po monitorowanie infrastruktury. Stale poszerzamy naszą ofertę usług, aby sprostać Twoim potrzebom w zakresie IoT. Zapoznaj się z naszymi usługami już dziś i bądź na bieżąco z aktualizacjami dotyczącymi naszego rosnącego portfolio usług.

  Usługi IoT
 • IoT Network Planning Service

  Obiektywne i niezależne usługi doradcze mające na celu umożliwienie miastom, przedsiębiorstwom użyteczności publicznej i przedsiębiorstwom przemysłowym pełnego wykorzystania możliwości Internetu Rzeczy.

  IoT Network Planning Service
 • IoT Network Implementation Service

  IoT Network Implementation Service IoT Network Implementation Service

  Po zakończeniu i wspólnej realizacji usługi planowania sieci IoT, z przyjemnością będziemy pomocną dłonią podczas wdrożenia i konfiguracji sieci IoT, którą dla Was zaprojektowaliśmy.

  IoT Network Implementation Service