Witamy CSO Annette Geuther – i dziękuję Jean-François Marguet za jego pracę

Po ponad 30 latach pracy w Diehl Metering Jean-François Marguet przechodzi na zasłużoną emeryturę. Jego następczynią na stanowisku dyrektora ds. sprzedaży będzie Annette Geuther, która wnosi do Diehl Metering bogate doświadczenie w zarządzaniu sprzedażą międzynarodową.

Witamy CSO Annette Geuther – i dziękuję Jean-François Marguet za jego pracę Witamy CSO Annette Geuther – i dziękuję Jean-François Marguet za jego pracę
Diehl Metering
Komunikacja korporacyjna Informacja prasowa

Po ponad 30 latach pracy w Diehl Metering Jean-François Marguet przechodzi na zasłużoną emeryturę. Jego następczynią na stanowisku dyrektora ds. sprzedaży będzie Annette Geuther, która wnosi do Diehl Metering bogate doświadczenie w zarządzaniu sprzedażą międzynarodową. Przejmie swoje obowiązki z dniem 1 lipca 2021 r. Jean-François Marguet będzie pełnić funkcję doradczą, przekazując kluczowe sprawy do czasu przejścia na emeryturę z dniem 31 października 2021 r.

Jean-François Marguet dołączył do firmy w 1988 roku, kiedy działała pod nazwą Sappel. W 2004 roku objął stanowisko prezesa Diehl Metering S.A.S w Saint-Louis we Francji, a następnie objął stanowisko szefa zarządzania produktami, sprzedaży i marketingu jako członek Division Board. Jednym z jego najważniejszych osiągnięć była pomoc w reorganizacji działu Diehl Metering i stworzeniu podstaw skutecznego marketingu i sprzedaży dla nowych modeli biznesowych.

Annette Geuther dołącza do Diehl Metering po doświadczeniu na kilku stanowiskach kierowniczych w zakresie sprzedaży i strategii w branży IT i telekomunikacyjnej na całym świecie. Kariera Pani Geuther obejmuje takie firmy jak Siemens, Nokia Siemens Networks, start-up w USA i ADVA Optical Networking. Była również wiceprezesem ds. rozwoju rynku w Colt Technology Services, odpowiadając za prowadzenie innowacyjnych strategii wejścia na rynek i ekosystemów, w tym współtworzenie nowych rozwiązań zorientowanych na klienta.

„Zarząd Diehl Metering pragnie podziękować Jean-François Marguet za jego wieloletnie zaangażowanie i życzyć mu długiej i przyjemnej emerytury”, powiedział dyrektor generalny Diehl Metering, dr Christof Bosbach.

Chcielibyśmy również powitać Annette Geuther w Diehl Metering Division Board oraz z niecierpliwością czekamy na wkład pani Geuther w poszerzanie zróżnicowania rynkowego Diehl Metering i sukcesu w skali globalnej”.