Witamy CSO Annette Geuther – i dziękuję Jean-François Marguet za jego pracę

Witamy CSO Annette Geuther – i dziękuję Jean-François Marguet za jego pracę Witamy CSO Annette Geuther – i dziękuję Jean-François Marguet za jego pracę
Diehl Metering
Komunikacja korporacyjna Informacja prasowa

Po ponad 30 latach pracy w Diehl Metering Jean-François Marguet przechodzi na zasłużoną emeryturę. Jego następczynią na stanowisku dyrektora ds. sprzedaży będzie Annette Geuther, która wnosi do Diehl Metering bogate doświadczenie w zarządzaniu sprzedażą międzynarodową. Przejmie swoje obowiązki z dniem 1 lipca 2021 r. Jean-François Marguet będzie pełnić funkcję doradczą, przekazując kluczowe sprawy do czasu przejścia na emeryturę z dniem 31 października 2021 r.

Jean-François Marguet dołączył do firmy w 1988 roku, kiedy działała pod nazwą Sappel. W 2004 roku objął stanowisko prezesa Diehl Metering S.A.S w Saint-Louis we Francji, a następnie objął stanowisko szefa zarządzania produktami, sprzedaży i marketingu jako członek Division Board. Jednym z jego najważniejszych osiągnięć była pomoc w reorganizacji działu Diehl Metering i stworzeniu podstaw skutecznego marketingu i sprzedaży dla nowych modeli biznesowych.

Annette Geuther dołącza do Diehl Metering po doświadczeniu na kilku stanowiskach kierowniczych w zakresie sprzedaży i strategii w branży IT i telekomunikacyjnej na całym świecie. Kariera Pani Geuther obejmuje takie firmy jak Siemens, Nokia Siemens Networks, start-up w USA i ADVA Optical Networking. Była również wiceprezesem ds. rozwoju rynku w Colt Technology Services, odpowiadając za prowadzenie innowacyjnych strategii wejścia na rynek i ekosystemów, w tym współtworzenie nowych rozwiązań zorientowanych na klienta.

„Zarząd Diehl Metering pragnie podziękować Jean-François Marguet za jego wieloletnie zaangażowanie i życzyć mu długiej i przyjemnej emerytury”, powiedział dyrektor generalny Diehl Metering, dr Christof Bosbach.

Chcielibyśmy również powitać Annette Geuther w Diehl Metering Division Board oraz z niecierpliwością czekamy na wkład pani Geuther w poszerzanie zróżnicowania rynkowego Diehl Metering i sukcesu w skali globalnej”.

You are currently using an outdated Internet browser, which is no longer supported for technical reasons. To use the Diehl website right, please use a modern browser in the latest version, such as Edge, Chrome, Firefox or Safari.

Consent

We would like to use Google Analytics to optimise the design of our website. Through this, Google collects data which is aggregated and made available to us as a statistical overview. By clicking "Agree", you consent to tracking by Google Analytics. This consent is voluntary and can be revoked at any time. If you click "Decline", no tracking will take place. For more information, please see our privacy policy.