Profesjonaliści

Profesjonaliści Profesjonaliści

Praca, która cię zadowala.

W firmie Diehl codziennie pracujemy nad rozwiązaniami problemów istotnych dla społeczeństwa. Dlatego cieszymy się, że będziesz nowym i doświadczonym kolegą. Potrzebujemy Twojej wiedzy i świeżego spojrzenia, abyśmy mogli nadal odnosić sukcesy w dłuższej perspektywie. W zamian robimy wiele, abyś od samego początku czuł się dobrze w swoim środowisku pracy i mógł w pełni wykorzystać swoje know-how i osobiste umiejętności. Ponadto oferujemy: wyzwania zawodowe, które pozwolą Ci osiągnąć tak wiele, że każdego wieczoru wrócisz do domu zadowolony.

Praca nad poszerzaniem mobilności związanej z lotnictwem, która w dzisiejszych czasach jest ważna dla każdego, jest dla mnie bardzo satysfakcjonująca

Karen Lienert Plant Manager Diehl Aerospace Überlingen & VP Supply Chain & Production Avionics

Żeby coś zmienić, trzeba zacząć się  zmieniać.

Nie chcemy tylko, żebyś wszedł na pokład - chcemy, żebyś został. Z przyjemnością na długi czas. Przecież cenimy Twoją wiedzę i doświadczenie zawodowe. Im bliższy jest Twój związek z Diehl, tym większe są nasze szanse na rozwój w dłuższej perspektywie. Rozumiemy, że doświadczeni koledzy, tacy jak Ty, potrzebują specyficznych warunków pracy, aby odnieść sukces. Rozumiemy, że chodzi o dużą swobodę, odpowiedzialność i zakres podejmowania decyzji, jak również o płaską hierarchię i szybkie procesy decyzyjne. Innymi słowy, najlepsze warunki do rozwoju Twojego potencjału i rozwoju Twojej kariery w naszej międzynarodowej firmie.

Dobre powody, by do nas dołączyć. I jeszcze więcej powodów, by zostać.

Jesteś naszym najważniejszym zasobem. Dlatego oprócz atrakcyjnego wynagrodzenia oferujemy Ci wiele innych udogodnień i korzyści. W zależności od lokalizacji, możesz liczyć na następujące świadczenia.

 

 • Dodatkowe dni urlopowe
 • Spotkania integracyjne
 • Taryfikator płacowy
 • Programy emerytalne
 • Program wdrożeniowy
 • Elastyczne godziny pracy
 • Firmowy telefon oraz laptop
 • Home office
więcej o benefitach i kulturze pracy
 • Praca tam, gdzie megatrendy stają się technologiami przyszłości.

  Praca tam, gdzie megatrendy stają się technologiami przyszłości. Praca tam, gdzie megatrendy stają się technologiami przyszłości.

  Jesteśmy w światowej czołówce, jeśli chodzi o szeroki zakres naszych technologii. Aby tak pozostało, od wielu lat regularnie inwestujemy dużą część naszych obrotów w badania i rozwój. Aby dowiedzieć się, gdzie ma to największy sens, obserwujemy i oceniamy globalne trendy, takie jak urbanizacja, zmiany klimatyczne i postęp cyfrowy, ponieważ zmienią one sposób życia i pracy całych społeczeństw. Podejmując pracę w Diehl, będziesz blisko wielkiego obrazu  i w samym sercu innowacji. Niezliczona ilość ekscytujących ofert pracy z ciekawymi opcjami rozwoju czeka na Ciebie. Na wszystkich poziomach i we wszystkich lokalizacjach.

Dzięki naszym inteligentnym rozwiązaniom pomiarowym, pomagamy oszczędzać cenne zasoby

Dr. Lena Yoshihara-Lisch Innovation Management Diehl Metering Nürnberg
Profesjonaliści Profesjonaliści
Profesjonaliści Profesjonaliści
Profesjonaliści Profesjonaliści

Zanim przyszłam do Diehl w 2018 roku, przez siedem lat byłam zastępcą dyrektora instytutu w środowisku akademickim. Stanęłam przed decyzją: profesura czy przemysł? W Diehl Metering, będąc odpowiedzialną za zarządzanie innowacjami, mogę połączyć moją pasję do badań z wdrażaniem. W ten sposób aktywnie przyczyniam się do wdrażania nowych pomysłów w produktach i modelach biznesowych. Nasze inteligentne rozwiązania pomiarowe pozwalają dostawcom mierzyć dane dotyczące zużycia z wysoką precyzją, przesyłać je i czynić możliwymi do wykorzystania. Jako pionier w dziedzinie technologii bezprzewodowej aktywnie pracujemy nad rozwojem w dziedzinie cyfryzacji i Internetu rzeczy. Nasze rozwiązania programowe oparte na sztucznej inteligencji pomagają dostawcom minimalizować straty wody lub przewidywać przyszłe zapotrzebowanie na energię. W ten sposób wnosimy istotny wkład w zrównoważone wykorzystanie coraz bardziej ograniczonych zasobów.

Jest to zadanie, które mniesatysfakcjonuje.

We wszystkim, co dotychczas robiłam zawodowo, zawsze było dla mnie bardzo ważne, że widzę w tym jakiś cel.

 • Chciałeś mieć pracę. Znalazłeś swoją przyszłość.

  Chciałeś mieć pracę. Znalazłeś swoją przyszłość. Chciałeś mieć pracę. Znalazłeś swoją przyszłość.

  Wybór Diehl jako pracodawcy to decyzja z doskonałymi perspektywami na przyszłość. Różnorodne szkolenia i możliwości ciągłego rozwoju są dla nas standardem. Wspieramy Cię w rozwoju zawodowym i osobistym za pomocą indywidualnych programów. Nieważne, czy jesteś młodymspecjalistą, doświadczonym profesjonalistą, ekspertem czy menedżerem. O tym, jak poważnie podchodzimy do tego tematu, świadczy fakt, że dwie trzecie wszystkich stanowisk specjalistycznych i kierowniczych chcemy obsadzać z własnego grona..

 • Chcesz mieć swój certyfikat mistrza inżynierii czy najpierw chcesz poprawić swój angielski?

  Chcesz mieć swój certyfikat mistrza inżynierii czy najpierw chcesz poprawić swój angielski? Chcesz mieć swój certyfikat mistrza inżynierii czy najpierw chcesz poprawić swój angielski?

  Ważne jest dla nas, abyś był przygotowany na wyzwania, jakie może przynieść Twoja praca w Diehl. Dlatego też wspieramy Cię, jeśli chcesz rozwijać się zawodowo i osobiście. Wspólnie ze swoim kierownikiem stworzysz indywidualny plan rozwoju. Jeśli na przykład chciałbyś wziąć udział w programie studiów poza pracą lub szkolić się na mistrza rzemiosła lub technika, chętnie Cię w tym wesprzemy. Jeśli chcesz zacząć na mniejszą skalę: oczywiście - oferujemy również kursy językowe, szkolenia z zakresu prezentacji, szkolenia z zakresu oprogramowania, kursy techniczne oraz liczne możliwości dalszego kształcenia.

 • Eksperci między sobą.

  Eksperci między sobą. Eksperci między sobą.

  Nasi eksperci technologiczni są tymi, którzy decydują o postępie naszej grupy technologicznej poprzez pomysły i rozwój. Zrzeszamy ich w naszych grupach eksperckich Diehl. W ten sposób mogą oni połączyć swoją strategicznie cenną wiedzę i doskonalić swoje osobiste i zawodowe umiejętności. Program trwa około dwóch lat, obejmuje regularne seminaria i jest realizowany we wszystkich działach przedsiębiorstwa.

 • Potencjał na więcej.

  Potencjał na więcej. Potencjał na więcej.

  W celu obsadzenia dwóch trzecich wolnych stanowisk kierowniczych własnymi młodymi pracownikami, poszukujemy w całym koncernie osób o dużym potencjale. Talenty, które chcą w przyszłości przejąć dalszą odpowiedzialność, są szkolone w ramach indywidualnych programów. Mamy trzy różne grupy potencjałowe, które koncentrują się na całym koncernie. Grupa potencjałowa C zapewnia młodszym pracownikom bez odpowiedzialności kierowniczej solidne podstawy dla ich przyszłej kariery. Grupa potencjałowa B umożliwia swoim absolwentom kierowanie zespołem menedżerów. Osoby, które zakwalifikują się do grupy potencjałowej A, są w stanie przejąć odpowiedzialność za większe obszary produktów lub jednostki biznesowe.

 • Wskazanie drogi: nasz mentoring.

  Wskazanie drogi: nasz mentoring. Wskazanie drogi: nasz mentoring.

  Jak najlepiej sprawdzić, gdzie leżą Twoje mocne strony zawodowe? Podczas naszego rocznego programu mentoringowego. W tym programie doświadczony specjalista lub menedżer mentoruje pracownikom, wspiera ich w działaniach i pomaga budować sieć kontaktów. Na koniec roku podopieczny otrzymuje szczegółową informację zwrotną na temat swoich umiejętności zawodowych i osobistych, swojego potencjału oraz możliwych kierunków rozwoju kariery w przyszłości.

 • Poszukiwani: Przyszli menedżerowie.

  Poszukiwani: Przyszli menedżerowie. Poszukiwani: Przyszli menedżerowie.

  Odpowiednikiem naszych grup eksperckich, które skierowane są do pracowników o wykształceniu technicznym, jest rozwój zarządzania dla pracowników komercyjnych. W końcu wysoce zmotywowani, zdolni menedżerowie są tak samo istotni dla naszego przyszłego sukcesu jak wiedza technologiczna. Młodsi pracownicy i pracownicy z potencjałem są identyfikowani i promowani w całej Grupie. Dzięki temu mogą oni rozwijać się w najlepszy sposób i kwalifikować się do globalnej kariery w obszarach Finansów / Controllingu, Zasobów ludzkich, Zakupów i IT.

Masz więcej pytań dotyczących Twojej aplikacji?

Z naszego doświadczenia wynika, że wiele pytań pojawia się, gdy mamy do czynienia z czymś tak ważnym jak Twoja aplikacja. Poniżej znajdziesz listę najczęściej zadawanych pytań i odpowiedzi na nie.

Pytania ogólne

Pytania techniczne

Zawsze do Twojej dyspozycji: nasi rekruterzy.

 • Kiedy przychodzi do podjęcia tak ważnej decyzji jak Twoja przyszłość zawodowa, jest zupełnie normalnym, że masz pytania. Nasz zespół rekrutacyjny jest zawsze do Twojej dyspozycji i z przyjemnością odpowie na Twoje pytania i znajdzie dla Ciebie idealne stanowisko.

  Poznaj naszych rekruterów