Znajdź swoją wymarzoną pracę. Ale jak?

Praktyki studenckie Praktyki studenckie

Do ukończenia szkoły minie jeszcze trochę czasu, ale masz już pomysł na to, co chcesz robić po jej zakończeniu? Przekonaj się podczas stażu w Diehl, czy ten zawód jest dla Ciebie odpowiedni! Nieważne, czy interesuje Cię sektor komercyjny, czy raczej widzisz siebie w dziedzinie technicznej - oferujemy różne opcje praktyk. Nasz program jest ekscytujący i pełen wyzwań i przygotuje Cię w najlepszy możliwy sposób do Twojej zawodowej przyszłości.

Czego się spodziewać: Mnóstwo ciekawych możliwości.

Praktyki studenckie Praktyki studenckie
Praktyki studenckie Praktyki studenckie

Diehl jest grupą high-tech, zatrudniającą około 16 000 pracowników i posiadającą pięć oddziałów korporacyjnych w wielu miejscach na świecie. Jesteśmy twórcą różnorodnych technologii przyszłości. Dlatego też jesteśmy w stanie zaoferować możliwość przyjrzenia się wielu różnym zawodom.

Możesz odbyć u nas tygodniową praktykę próbną, ubiegać się o obowiązkową praktykę, taką jak BOGY, BORS lub OiB, albo odwiedzić nas podczas wakacji. Będąc u nas, zdobędziesz pierwsze rozeznanie w interesującym Cię zawodzie oraz wiedzę o tym, jakie zadania i zajęcia zazwyczaj Cię czekają. Oczywiście dowiesz się również ciekawych rzeczy o praktyce w Diehl i o naszej firmie.

Co oferujemy:

Zawsze szukamy zainteresowanych młodych ludzi takich, jak Ty i cieszymy się na spotkanie z Tobą. Dlatego dla nas jest rzeczą oczywistą, że jako praktykant otrzymasz takie same świadczenia, jak nasi stali pracownicy. W zależności od lokalizacji możesz oczekiwać następujących świadczeń.

 • Wewnętrzne programy szkoleniowe
 • Dodatkowe dni urlopowe
 • Taryfikator płacowy
 • Dobre połączenia komunikacyjne
 • Przedsiębiorstwo rodzinne
 • Miejsce parkingowe
 • Kantyna
 • Darmowe napoje
więcej o benefitach i kulturze pracy

Przygotuj się na przyszłość - już teraz.

Praktyki studenckie Praktyki studenckie

Niezależnie od tego, czy przeprowadzisz research online, czy też zapytasz znajomych, którzy być może już odbyli praktykę, dowiesz się następujących rzeczy: jesteśmy znani z naszej dobrej pracy z młodzieżą. Wykorzystaj więc swoją szansę i dowiedz się, który zawód może być dla Ciebie przyjemny i odpowiedni w przyszłości i dołącz do nas..

Twój następny krok: Jak zbliżyć się do swojej wymarzonej pracy.

Praktyki studenckie Praktyki studenckie

Jeśli chcesz dołączyć do nas na staż, prosimy o złożenie aplikacji na dwa do trzech miesięcy przed planowanym rozpoczęciem, korzystając z linku w ogłoszeniu o pracę. giełda pracy

W zgłoszeniu należy zawrzeć następujące elementy:

 • List motywacyjny określający okres stażu i zawód, którym jesteś zainteresowany.
 • Twój życiorys - ze zdjęciem, jeśli chcesz
 • Kopie dwóch ostatnich sprawozdań szkolnych

Bez obaw: Rozpatrzymy Twoje zgłoszenie, nawet jeśli nie dołączysz listu motywacyjnego. Twoje oceny również nie są czynnikiem decydującym - dla nas liczysz się Ty, jako osoba i ogólne wrażenie.

Dokumenty można przesłać w formacie PDF poprzez nasz portalaplikacyjny lub załączyć je do wiadomości e-mail. Prosimy pamiętać o maksymalnym rozmiarze pliku 5 MB na dokument. Czy masz jakieś pytania? Przewiń w dół i skontaktuj się bezpośrednio z naszymi rekruterami!

Co się dzieje dalej?

Otrzymasz wiadomość e-mail potwierdzającą, że otrzymaliśmy Twoją aplikację. Odpowiedzialny za to rekruter przejrzy Twoje dokumenty i skontaktuje się z Tobą, aby ustalić, czy staż się uda.

Nasi rekruterzy odpowiedzą na Twoje pytania.

 • Jeśli nadal masz jakieś pytania - np. nie jesteś pewien, jak długo chciałbyś odbyć staż lub który zawód jest najbliższy Twoim zainteresowaniom i talentom - nie ma problemu! W Diehl mamy zespół rekruterów, którzy są ekspertami w takich tematach. Zawsze są do Twojej dyspozycji i chętnie odpowiedzą na Twoje pytania.

  Poznaj naszych rekruterów

Miło Cię poznać!

Najlepszym sposobem na poznanie siebie nawzajem jest kontakt osobisty. Dlatego możesz nas znaleźć na wielu targach praktyk i kariery. Jeśli są one w pobliżu Ciebie, skorzystaj z okazji i przyjdź. Cieszymy się na spotkanie z Tobą!

Aktualne wydarzenia

Kolejna okazja do poznania nas - wakacyjna praca z Diehl.

Praktyki studenckie Praktyki studenckie

Czy chcesz zarobić trochę dodatkowych pieniędzy podczas wakacji? Niektóre z naszych lokalizacji oferują pracę wakacyjną. Jest to również dobra okazja, aby lepiej poznać naszą firmę i wczuć się w codzienną rutynę pracy.

Kliknij tutaj, aby zobaczyć staże i prace wakacyjne, które są obecnie dostępne.