Idealny start do kariery: program studiów dualnych w Diehl.

Program studiów dualnych Program studiów dualnych

Wkrótce zdasz egzaminy wstępne na studia i szukasz dobrego fundamentu dla swojej kariery od samego początku? W takim razie przyjdź do Diehl i zacznij swoją karierę od razu. Dzięki programowi studiów dualnych. Łączy on w sobie to, co najlepsze z dwóch światów: wykłady teoretyczne na uniwersytecie lub uczelni, z którą wspołpracujemy i praktyczną pracę w jednym z oddziałów naszej firmy lub w naszej siedzibie. Pod koniec studiów będziesz miał uznawany na całym świecie tytuł licencjata i najlepsze perspektywy na karierę w naszej grupie technologicznej.

Jesteście naszą przyszłością!

Program studiów dualnych Program studiów dualnych
Program studiów dualnych Program studiów dualnych
Program studiów dualnych Program studiów dualnych

W Diehl, mamy wysokie wymagania wobec tego, co robimy każdego dnia. W końcu rozwijamy technologie przyszłości. To ambitny cel, który możemy osiągnąć tylko wtedy, gdy już dziś wyszkolimy przyszłych ekspertów. Dlatego cenimy studentów, którzy myślą przyszłościowo,a nasi studenci czerpią korzyści ze współpracy z nami. Współpracujemy z różnymi uczelniami w całych Niemczech i oferujemy atrakcyjne możliwości nie tylko przed, ale i po ukończeniu studiów. Jeśli masz to, czego potrzeba i zaimponujesz nam podczas studiów dualnych, możesz od razu zrobić kolejny krok w swojej karierze: nasz program praktyk . Chcesz dowiedzieć się więcej o naszych działaniach związanych z uczelnią? W takim razie zajrzyj na strony internetowe takie jak XING, Jobware i Berufsstart. Znajdziesz tam więcej informacji.

Bardzo ważne: tworzenie sieci kontaktów.

Program studiów dualnych Program studiów dualnych

Dobra sieć kontaktów jest decydującym czynnikiem kariery. Dlatego stwarzamy wiele możliwości, abyście mogli poznać innych studentów, jak również doświadczonych kolegów z Diehl. Na przykład, regularnie organizujemy wizyty na miejscu lub dni praktycznych doświadczeń w rejonie Norymbergi, gdzie Diehl Metering i Diehl Metall współpracują z Uniwersytetem Technicznym w Norymberdze Georga Simona Ohma. Z okazji Dnia Studenta raz w semestrze studenci są zapraszani do siedziby firmy, aby dowiedzieć się więcej o naszym przedsiębiorstwie, a przy Studenckim Stole studenci i absolwenci spotykają się w miłej atmosferze, aby nawiązać kontakt i wymienić się pomysłami.

Wymagamy dużo. Ale w zamian dajemy również wiele.

Program studiów dualnych Program studiów dualnych

Jak wspomniano powyżej, wszystkie drzwi stoją przed Tobą otworem, jeśli tylko naprawdę zaangażujesz się podczas studiów. Będziesz edukowany przez ekspertów i menedżerów, będziesz miał regularne możliwości wymiany doświadczeń, otrzymasz oferty praktyk i zaproszenia na wewnętrzne wydarzenia. Ponadto wspieramy szczególnie uzdolnionych studentów Uniwersytetu RWTH Aachen, TH Nuremberg i FAU Nuremberg przez dłuższy czas jako stypendystów Diehl - obejmuje to również wsparcie finansowe. Ponadto przyznajemy nagrodę sponsorską: niektórzy z najlepszych absolwentów na roku na Friedrich-Alexander University w Erlangen-Nuremberg otrzymują od nas nagrodę.

Otrzymasz jeszcze więcej.

W dłuższej perspektywie czasowej możemy odnieść sukces tylko dzięki zaangażowanym młodym talentom, takim jak Ty. Dlatego robimy wiele, aby umilić Ci codzienne życie zawodowe. W zależności od lokalizacji możesz liczyć na szeroki zakres świadczeń.

Co oferujemy

 • Dobre połączenia komunikacyjne
 • Darmowe napoje
 • Dopłaty do posiłków
 • Wydarzenia sportowe
 • Opieka nad dziećmi
 • Dodatkowe dni urlopowe
 • Taryfikator płacowy
 • Rabaty dla pracowników
Więcej informacji o benefitach & kulturze pracy

Wszystko jest możliwe. W Diehl.

Program studiów dualnych Program studiów dualnych

Czy Twoje mocne strony związane są z wiedzą techniczną czy komercyjną? Prawie każdy przedmiot może być studiowany dwutorowo. Elektrotechnika, informatyka, inżynieria lotnicza, międzynarodowy biznes i technika, inżynieria przemysłowa, zarządzanie przedsiębiorstwem - to tylko niektóre z nich. I jeszcze lepiej: prawie wszystkie placówki Diehl w całych Niemczech oferują różne programy studiów dualnych.

Twój następny krok: Rozpocznij swoją karierę właśnie tutaj.

Program studiów dualnych Program studiów dualnych

Czy jesteś przekonany, że program studiów dualnych w Diehl jest właśnie dla Ciebie? W takim razie złóż wniosek od razu - zrób to odpowiednio wcześnie, co najmniej rok przed rozpoczęciem studiów i zawsze przez nasz portal aplikacyjny. Na dole tej strony znajdziesz wybór wolnych miejsc na studia dualne i mozliwość bezpośredniego złożenia wniosku. Bardzo ważne jest, aby Twoja aplikacja była kompletna. Wymagane są następujące dokumenty:

 • List motywacyjny określający pożądany przez Ciebie program studiów dualnych

 • Curriculum vitae (najlepiej ze zdjęciem)

 • Kserokopie dwóch ostatnich świadectw szkolnych.

Dokumenty mogą być przesłane jako pliki PDF. Proszę zwrócić uwagę na maksymalny rozmiar pliku 5 MB na dokument.

Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z naszymi rekruterami - wystarczy przewinąć stronę w dół!

Co się dzieje dalej?

Po krótkim czasie otrzymasz e-mail potwierdzający, że otrzymaliśmy Twoje zgłoszenie. Jednocześnie Twoja aplikacja zostanie przekazana do odpowiedzialnego rekrutera, który przejrzy Twoje dokumenty - to samo dotyczy odpowiedzialnego  trenera. Następnie rekruter skontaktuje się z Tobą.

Zawsze do Twojej dyspozycji: nasi rekruterzy.

 • Kiedy przychodzi do tak ważnej decyzji, jak Twój program studiów dualnych, to zupełnie normaln, że masz wiele pytań. W końcu chodzi o Twoją przyszłość zawodową. Dlatego w Diehl mamy zespół wyspecjalizowanych rekruterów. Są oni zawsze do Twojej dyspozycji i cieszą się, że mogą odpowiedzieć na Twoje pytania i znaleźć dla Ciebie idealny program studiów dualnych.

  skontaktuj się z naszymi rekruterami

Miło  Cię poznać!

Najlepszym sposobem na poznanie siebie nawzajem jest kontakt osobisty. Dlatego w Diehl jesteśmy obecni na wielu targach pracy. Jeśli jesteśmy w pobliżu, skorzystaj z okazji i przyjdź. Cieszymy się na spotkanie z Tobą!

Aktualne daty

Kliknij tutaj, aby uzyskać informacje o obecnie dostępnych programach studiów dualnych.

Oferty pracy