Jedna grupa. Pięć działów korporacyjnych. Niezliczone możliwości wprowadzania zmian na całym świecie.

Diehl jest pracodawcą, który ma więcej do zaoferowania: cała grupa z pięcioma działami korporacyjnymi. Technologie, nad którymi pracujemy są bardzo zróżnicowane. Nasze struktury organizacyjne różnią się od siebie.  Jednak wszystkie pięć działów firmy ma jedną wspólną cechę: opracowujemy innowacyjne rozwiązania dla  kwestii istotnych społecznie. Dlatego też mamy do zaoferowania coś więcej niż tylko pracę:niezliczone możliwości dokonania prawdziwych zmian.

 

 • Nasz największy składnik sukcesu: ludzie.

  Nasz największy składnik sukcesu: ludzie. Nasz największy składnik sukcesu: ludzie.

  Możemy odnosić takie sukcesy tylko dlatego, że każdego dnia nasi pracownicy z pasją i zaangażowaniem tworzą technologie, które poprawiają życie i pracę niezliczonych ludzi na całym świecie. Aby zapewnić, że w Diehl można realizować to, co jest dla nas ważne, dbamy o odpowiedne środowisko.

  więcej informacji o benefitach i kulturze pracy
 • Praca, w której trendy stają się technologiami przyszłości.

  Praca, w której trendy stają się technologiami przyszłości. Praca, w której trendy stają się technologiami przyszłości.

  Podejmując pracę w Diehl, będziesz blisko wielkiego obrazu i w samym sercu innowacji. Niezliczona ilość ekscytujących ofert pracy z ciekawymi opcjami rozwoju czeka na Ciebie. Na wszystkich poziomach i we wszystkich lokalizacjach.

  więcej o Rozwój i awans pracowników
 • Twoje zgłoszenie do Diehl.

  Twoje zgłoszenie do Diehl. Twoje zgłoszenie do Diehl.

  Najprostszym sposobem ubiegania się o pracę u nas jest nasz portal pracy. Znajdziesz tam wszystkie aktualne ogłoszenia o pracę, jak również osobę kontaktową i będziesz mógł złożyć aplikację bezpośrednio poprzez link do aplikacji znajdujący się na końcu ogłoszenia o pracę. Możesz szybko i łatwo złożyć wniosek online, korzystając z naszego formularza aplikacyjnego.

  więcej o wskazówkach dotyczących aplikacji FAQ