Wspólny program licencjonowania mioty

Diehl Metering i Fraunhofer uruchomiły wspólny program licencjonowania MIOTY.

Diehl Metering
Wiadomości prasowe
Wspólny program licencjonowania mioty

Diehl Metering i Fraunhofer uruchomiły wspólny program licencjonowania MIOTY

Diehl Metering z przyjemnością ogłasza uruchomienie programu licencjonowania MIOTY, nowego wspólnego programu licencjonowania patentów dla technologii MIOTY. Nowa bezprzewodowa technologia MIOTY została wprowadzona na początku tego roku na wystawie „Embedded World” w Norymberdze w dniu 25 lutego 2020 r.

MIOTY ustanawia nowe standardy w zakresie technologii sieci szerokopasmowej małej mocy (LPWAN), jeśli chodzi o zasięg transmisji, skalowalność, bezpieczeństwo, efektywność kosztową i żywotność baterii. Te zalety sprawiają, że rozwiązanie łączności MIOTY jest optymalnym wyborem dla szerokiej gamy aplikacji Internetu rzeczy (IoT) w dziedzinie Przemysłu 4.0, Inteligentnych Miast, mobilności, logistyki, opieki zdrowotnej itp.

Diehl Metering i Fraunhofer Institute for Integrated Circuits (IIS) wspólnie opracowały MIOTY i oba posiadają własne prawa własności intelektualnej dla tej technologii. W ich imieniu utworzono wspólny program licencjonowania MIOTY, który prowadzi ich partner Sisvel International, jedna z wiodących na świecie firm zarządzających własnością intelektualną. W rezultacie klienci mają jeden punkt kontaktowy w celu uzyskania licencji na technologię na FRAND (uczciwe, rozsądne i niedyskryminujące).

Wspólne licencje zaspokajają potrzeby rynku w zakresie wydajnego licencjonowania, ułatwiając dostęp do odpowiednich patentów i zapewniając wszystkim użytkownikom technologii MIOTY skorzystanie z przejrzystości i wygody warunków licencji dostępnych w ramach tego nowego programu.

Wiecej informacji znajdziesz:

Licensing terms and conditions

Mioty Alliance