Nowy film o inteligentnych rozwiązaniach dla efektywności energetycznej

Nowy film Diehl Metering "Inteligentne rozwiązania energetyczne" porusza jedno z najważniejszych pytań współczesności: jak można dostarczać ogrzewanie i chłodzenie w sposób bardziej zrównoważony? W filmie omawiane są również wyzwania dla przedsiębiorstw użyteczności publicznej i miast oraz jak najnowocześniejsza technologia może to zmienić.

Nowy film o inteligentnych rozwiązaniach dla efektywności energetycznej Nowy film o inteligentnych rozwiązaniach dla efektywności energetycznej
Diehl Metering

Nowy film Diehl Metering "Inteligentne rozwiązania energetyczne"  porusza jedno z najważniejszych pytań współczesności: jak można dostarczać ogrzewanie i chłodzenie w sposób bardziej zrównoważony? W filmie omawiane są również wyzwania dla przedsiębiorstw użyteczności publicznej i miast oraz jak najnowocześniejsza technologia może to zmienić.

Czy wiesz, że ogrzewanie i chłodzenie odpowiedzialne są za 40% emisji CO2 na świecie, oraz  że zaledwie 11% energii wykorzystywanej do ogrzewania pochodzi ze źródeł odnawialnych? Dla firm działających w sektorze energetycznym dekarbonizacja branży jest obecnie wyzwaniem, a rządy i organy regulacyjne narzucają zasady i wymagania, aby tak się stało.

Podczas gdy odnawialne źródła energii, takie jak geotermalne ogrzewanie komunalne są jednym ze sposobów promowania zrównoważonego rozwoju, czym innym jest zwiększenie efektywności energetycznej. Zmniejszenie ilości energii odpadowej w całym procesie ogrzewania i chłodzenia oznacza, że trzeba wyprodukować mniej energii. Jak możemy to osiągnąć? Poprzez wykorzystanie technologii cyfrowej do odblokowania użytecznego wglądu w sieci dystrybucji ciepła.

Diehl Metering zbudował najnowocześniejsze rozwiązania, aby wesprzeć firmy użyteczności publicznej w stawianiu czoła tym wyzwaniom, jednocześnie pomagając im zwiększyć wydajność. Poprzez naszą aplikację IZAR@SMART ENERGY Energy Forecast Management (EFM), możemy upoważnić przedsiębiorstwa do przewidywania przyszłości i prognozowania zapotrzebowania na energię wiele dni naprzód. To pozwoli im dostosować dostawy energii do zużycia i zoptymalizować sieć. Nasza usługa planowania sieci IoT to kolejny sposób na zwiększenie wydajności, otwierający nowe możliwości biznesowe dzięki potędze Internetu rzeczy.

Aby dowiedzieć się więcej o tych wyzwaniach i rozwiązaniach pomagających nam napędzać efektywność energetyczną zachęcamy do obejrzenia naszego nowego filmu.