Nowa aplikacja konsumencka IZAR@HOME jest już dostępna - zaoferuj swoim klientom nowe rozwiązania serwisowe

Pierwszym krokiem byłą naprawa sieci dla pełnej przejrzystości dotyczącej zużycia, anomalii i statusu urządzenia w całej sieci dystrybucyjnej. Dzisiaj przenosimy ją na wyższy poziom. W czasach optymalizacji informacje są kluczowe. Co powiesz na to, aby Twoi klienci z tego skorzystali?

Diehl Metering
Wiadomości prasowe
Nowa aplikacja konsumencka IZAR@HOME jest już dostępna - zaoferuj swoim klientom nowe rozwiązania serwisowe Nowa aplikacja konsumencka IZAR@HOME jest już dostępna - zaoferuj swoim klientom nowe rozwiązania serwisowe

Dodaj aplikację IZAR@HOME do swojej oferty i upoważnij swoich klientów do monitorowania oraz dostosowywania zużycia wody i energii cieplnej w gospodarstwie domowym - w dowolnym momencie za pomocą smartfona. Szczegółowa historia i analiza zużycia szczegółowego (dziennego, tygodniowego, miesięcznego, rocznego) są przejrzyste i pomagają zwiększyć świadomość na temat ich własnych zachowań konsumpcyjnych.

Analiza zużycia pozwala klientom porównać własne wykorzystanie z grupami rówieśniczymi. Służy Twoim klientom szczegółową bazą informacji i zachęca do wykorzystywania zasobów w odpowiedzialny i ostrożny sposób, aby oszczędzać pieniądze i przyczyniać się do zrównoważonego rozwoju.

Dzięki podanym indeksom liczników i wartościom zużycia Twoi klienci otrzymują najnowsze informacje rozliczeniowe w jasny i zrozumiały sposób.

Ponadto dzięki zintegrowanym komunikatom ostrzegawczym aplikacji klienci będą informowani wcześnie w przypadku wystąpienia anomalii, takiej jak potencjalne wycieki. Dlatego problemy można rozwiązać szybko i uniknąć poważnych szkód, zanim zaczną się gromadzić koszty.

Jako platforma do bezpośredniego kontaktu między klientem a narzędziem, aplikacja IZAR @ HOME wzmacnia zaangażowanie klientów, a dzięki często zadawanym pytaniom dotyczącym funkcji centrum pomocy, zapotrzebowanie na wsparcie indywidualne zostanie znacznie zmniejszone.

Bez względu na to, gdzie i kiedy, Twoi klienci mają dostęp do wszystkich istotnych informacji na wyciągnięcie ręki. Pierwszy krok do optymalizacji zużycia staje się rzeczywistością.

Dzięki aplikacji IZAR@HOME nie tylko masz możliwość ekspansji na nowe pole biznesowe, ale także zwiększasz zadowolenie klientów i zatrzymujesz klientów na dłuższą czas.

Skontaktuj się z nami, przetestuj bezpłatną wersję demo i zainicjuj z nami przyszłość zorientowaną na rozwiązania.

Więcej informacji znajdziesz