Sprawimy, że nieznane w ciepłownictwie miejskim będzie widoczne i przewidywalne

Sprawimy, że nieznane w ciepłownictwie miejskim będzie widoczne i przewidywalne Sprawimy, że nieznane w ciepłownictwie miejskim będzie widoczne i przewidywalne
Diehl Metering

IZAR@SMART ENERGY to opracowana przez Diehl Metering aplikacja do zarządzania prognozami energetycznymi (EFM), która przynosi intuicyjny monitoring i prognozy w miejskich sieciach ciepłowniczych. Do korzyści dla przedsiębiorstw użyteczności publicznej zaliczyć można obniżone koszty operacyjne, zoptymalizowane zarządzanie czasem i wyższy poziom zrównoważenia.

W miarę jak miasta i przedsiębiorstwa użyteczności publicznej poszukują rozwiązań poprawiających wydajność energetyczną i zrównoważony rozwój, miejskie systemy ciepłownicze stają się coraz to bardziej atrakcyjną opcją. Na przykład Unia Europejska planuje wykorzystać energię grzewczą miejskich sieci ciepłowniczych, dążąc do osiągnięcia celu w zakresie efektywności energetycznej na rok 2030. Ma to na celu w pierwszej kolejności zmniejszenie zużycia energii przy jednoczesnym ograniczaniu emisji CO2.

Przyszłość ciepłownictwa miejskiego spoczywa w osiąganiu wyższej wydajności istniejących sieci oraz integracji alternatywnych źródeł ciepła. Aby zmaksymalizować ten potencjał, przedsiębiorstwa użyteczności publicznej muszą opanować wiele wątpliwości, które są nieodłącznym elementem każdej sieci ciepłowniczej.

Dzięki IZAR@SMART ENERGY – aplikacją do zarządzania prognozami energetycznymi, Diehl Metering sprawia, że te niewiadome stają się widoczne i bardziej przewidywalne. Poprzez intuicyjny monitoring informacji z inteligentnych ciepłomierzy aplikacja informuje o tym, co dzieje się w sieci dystrybucyjnej, dzięki czemu możesz zidentyfikować anomalie w czasie rzeczywistym. Będziesz w stanie zmniejszyć straty ciepła, obniżyć koszty konserwacji i zwiększyć zadowolenie klienta.

Co więcej, to oprogramowanie zapewnia wgląd w zmiany zużycia energii oraz zmiany pogody w czasie i wykorzystuje te informacje, aby prognozować przyszłe zapotrzebowanie. Umożliwia to dostosowanie podaży do zużycia i przejście na system regulowany popytem, co znacznie zmniejsza straty energii.

IZAR@SMART ENERGY – aplikacją do zarządzania prognozami energetycznymi jest najnowszym przykładem tego, w jaki sposób Diehl Metering łączy innowacje i zrównoważony rozwój, wciąż odnajdując nowe drogi do redukcji strat i kształtowania bardziej zrównoważonej przyszłości dla wszystkich.

Odkryj wszystkie zalety zastosowania na naszej nowej stronie internetowej IZAR@SMART ENERGY. 

You are currently using an outdated Internet browser, which is no longer supported for technical reasons. To use the Diehl website right, please use a modern browser in the latest version, such as Edge, Chrome, Firefox or Safari.

Consent

We would like to use Google Analytics to optimise the design of our website. Through this, Google collects data which is aggregated and made available to us as a statistical overview. By clicking "Agree", you consent to tracking by Google Analytics. This consent is voluntary and can be revoked at any time. If you click "Decline", no tracking will take place. For more information, please see our privacy policy.