IZAR@HOME: eko rozwój w rękach konsumentów

Diehl Metering
Wiadomości prasowe
IZAR@HOME: eko rozwój w rękach konsumentów IZAR@HOME: eko rozwój w rękach konsumentów

W dzisiejszych czasach oczekiwania konsumenta powodują, iż media, czyli zużycie prądu i wody powinno być coraz bardziej przyjazne środowisku i bardziej oszczędne dla konsumenta. Co więcej, globalna pandemia korona-wirusa spowodowała, iż jeszcze bardziej eko-rozwój stał się priorytetowy. W świetle ostatnich doświadczeń wszyscy rozumieją, że musimy dołożyć wszelkich starań, aby szanować naszą planetę; co więcej, aby ratować (oszczędzać) zasoby naturalne i zapewnić lepszą przyszłość dla ludzi.

Już dziś jest możliwe monitorowanie oraz zoptymalizowanie sieci w celu bardziej oszczędnego zużycia energii i wody.  Co stanie się, kiedy będziemy w stanie umożliwić konsumentom monitorowanie i optymalizowanie ich własnego zużycia wody i energii? Byłbyś w stanie umożliwić im wkład własny w eko rozwój. W tym samym czasie koszt zużycia mediów również byłby mniejszy, nie mówiąc już o satysfakcji, jaką będą mieć z tego tytułu klienci. To właśnie jest IZAR@HOME, który oferuje Diehl Metering.

Zrównoważony rozwój ( eko rozwoj) oparty na danych

IZAR@HOME to aplikacja smart, która umożliwia konsumentom zdobycie wszelkich danych dotyczących zużycia wody i energii. Konsumenci otrzymują informacje, które pomogą im zmienić ich przyzwyczajenia związane z użytkowaniem wody lub energii, tak, aby w przyszłości móc dokonać lepszych wyborów, oszczędzając pieniądze i szanując naszą planetę.

Rozwiązanie to jest oparte na technologii radiowej IZAR oraz na wodomierzach smart, które to gromadzą dane z sieci. Korzystając z oprogramowania “zarządzanie danych” IZAR mamy dostęp do ogromnego bogactwa danych, dzięki którym bardzo zwiększona jest wydajność sieci. A obniżony poziom strat-, co jest znaczące, jeśli ktoś chce być przyjazny dla środowiska. Jaki jest kolejny krok? Należy udostępnić najbardziej istotne dane konsumentom i w ten sposób umożliwić klientom eko-rozwój w ich własnych domach. W ten sposób cały system stanie się bardziej wydajny i ekologiczny.

Lepiej poinformowani, lepsze przyzwyczajenia

IZAR@HOME posiada szereg funkcji, które umożliwiają konsumentom zrozumienie ich przyzwyczajeń konsumpcyjnych oraz informacji zawartych na fakturze.

  • Należy umożliwić konsumentom chronienie zasobów naturalnych: konsumenci mogą na bieżąco konsultować zużycie wody i energii w swoich domach, porównać dane z grupą zbliżoną wiekowo do siebie, jak również śledzić prognozy. Istnieje możliwość pomiaru delta-t oraz podglądu odczytu z różnych liczników. Proste wykresy zarówno jak cele zużycia pomagają zrozumiale odczytać dane oraz pomagają w zmianie przyzwyczajeń w celu zaoszczędzenia energii i wody.
  • Poczucie satysfakcji dzięki niższym rachunkom: IZAR@HOME umożliwia konsumentom dostęp do obecnych oraz wcześniejszych rachunków. To również ułatwia zrozumienie powiązania pomiędzy przyzwyczajeniami konsumenta a wygenerowanymi kosztami. Dzięki IZAR@HOME konsumenci mogą zmniejszyć wysokość rachunku poprzez zmianę nawyków. Dla ciebie oznacza to: większą satysfakcję klienta.
  • Zmniejszenie utraty wody za pomocą sieci: aplikacja może być wykorzystana do wysłania alertu, kiedy potencjalny wyciek wody zostaje wykryty, co pozwala na szybką reakcję i uniknięcie pojawienia się wszelakich szkód. Szybki czas reakcji spowoduje zredukowanie strat wody w sieci i przez to zwiększy eko- rozwój.

Narzędzie na obence czasy

Dzięki IZAR@HOME umożliwiasz zmodyfikowanie przyzwyczajeń konsumentów, oszczędzanie energii i wody, co wiąże się z redukcją kosztów. Aplikacja jest odpowiedzią na życzenie konsumentów, aby wprowadzić cyfryzację, większą kontrolę oraz lepszy eko- rozwój. Aplikacja ta zapewnia to wszystko bez potrzeby większego nakładu pracy z twojej strony, ponieważ klienci są upoważnieni do korzystania z tego narzędzia bez pomocy z zewnątrz. 

Niektóre narzędzia są świetnie dopasowane do trendów i potrzeb dzisiejszych czasów, zwłaszcza dzisiaj, kiedy świat został przewrócony do góry nogami i wszyscy zdajemy sobie sprawę z tego, iż musimy bardziej dbać o naszą planetę, jeśli chcemy zachować zasoby naturalne dla przyszłych pokoleń.

Więcej informacji znajduje się na:

IZAR@HOME

 

You are currently using an outdated Internet browser, which is no longer supported for technical reasons. To use the Diehl website right, please use a modern browser in the latest version, such as Edge, Chrome, Firefox or Safari.

Consent

We would like to use Google Analytics to optimise the design of our website. Through this, Google collects data which is aggregated and made available to us as a statistical overview. By clicking "Agree", you consent to tracking by Google Analytics. This consent is voluntary and can be revoked at any time. If you click "Decline", no tracking will take place. For more information, please see our privacy policy.