Diehl Metering na targach E-world 2023

Serdecznie zapraszamy Państwa do naszego stoiska na tegorocznych targach E-world energy & water, które odbędą się w dniach 23-25 maja 2023 r. w Essen w Niemczech. Będzie można nas znaleźć w Hali nr 2 przy Stoisku 514. Aby zarezerwować spotkanie, prosimy o kontakt z przedstawicielem Diehl Metering.

Diehl Metering na targach E-world 2023 Diehl Metering na targach E-world 2023
Diehl Metering

Serdecznie zapraszamy Państwa do naszego stoiska na tegorocznych targach E-world energy & water, które odbędą się w dniach 23-25 maja 2023 r. w Essen w Niemczech.

Będzie można nas znaleźć w Hali nr 2 przy Stoisku 514.

Aby zarezerwować spotkanie, prosimy o kontakt z przedstawicielem Diehl Metering.

Podczas targów E-world uczestnicy będą mieli okazję do dyskusji i wymiany pomysłów z ekspertami Diehl Metering na temat rosnącej cyfryzacji branży energetycznej i użyteczności publicznej.

Oferujemy kompleksowe wsparcie w zakresie konfigurowania i obsługi sieci IoT do automatycznych odczytów inteligentnych liczników i czujników. Oferujemy pełne spektrum rozwiązań - od sprzętu przez oprogramowanie po technologie łączności IoT i powiązane usługi.

Zapraszamy do naszego stoiska, aby odkryć  rozwiązania IoT Diehl Metering

Dowiedz się więcej o naszych inteligentnych wodomierzach HYDRUS lub ciepłomierzach SHARKY, które stanowią podstawę do wdrażania dodatkowych, niezwiązanych z rozliczeniami, rozwiązań. Internet rzeczy (IoT) ma kluczowe znaczenie. Wszystkie informacje na temat różnych technologii komunikacyjnych IoT i oferowanych przez nie możliwości, takich jak inteligentne wykrywanie wycieków lub monitorowanie sieci, można uzyskać na naszym stoisku wystawowym.

Jedną z głównych atrakcji tegorocznych targów E-world będzie prezentacja nowego oprogramowania analitycznego Water Loss Management (WLM). Oprogramowanie to pozwala zwiększyć wydajność i zrównoważony rozwój sieci wodociągowej oraz szczegółowo monitorować sieć dystrybucyjną. Dzięki analizom opartym na danych można zmniejszyć udział wody nieprzynoszącej dochodu (NRW), oszczędzać zasoby, a także osiągnąć większą efektywność energetyczną przy mniejszej emisji CO2. Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska na targach E-world i zobaczenia prezentacji na żywo.

Oczekujemy na Państwa wizytę i z przyjemnością udostępnimy osobisty kod biletu. Wystarczy skontaktować się z osobą kontaktową Diehl Metering.