IZAR@SMART WATER

Możesz sobie wyobrazić, że dysponujesz widokiem 360° swojej sieci wodociągowej i od razu widzisz w jaki sposób zoptymalizować jej wydajność? IZAR@SMART WATER – To aplikacja do zarządzania stratami wody, która to umożliwia.

IZAR@SMART WATER IZAR@SMART WATER

IZAR@SMART WATER – Aplikacja do zarządzania stratami wody

Możesz sobie wyobrazić, że dysponujesz widokiem 360° swojej sieci wodociągowej i od razu widzisz w jaki sposób zoptymalizować jej wydajność? IZAR@SMART WATER – To aplikacja do zarządzania stratami wody, która to umożliwia.

Narzędzie to będzie głównym elementem Twojej strategii dotyczącej wody niedochodowej (NRW). Skorzystaj z analizy danych i wglądu w sytuację, aby oceniać, wykrywać, monitorować i zmniejszać straty wody.

Zwiększ wydajność sieci, chroń wodę i przyczyniaj się do tworzenia bardziej zrównoważonej przyszłości.

Three workers analyzing information provided by the IZAR@SMART WATER - Water Loss Management Application
Zarządzanie stratami wody z Diehl Metering sprawia, że możesz zobaczyć to, co jest niewidzialne

IZAR@SMART WATER – zarządzanie stratami wody (Water Loss Management, WLM) jest oprogramowaniem sieciowym przeznaczonym, do transparentnego monitorowania wody niedochodowej (NRW). Rozwiązanie funkcjonujące w oparciu o dane wykorzystuje wartości pomiarów bezpośrednio importowane z systemów zarządzania, SCADA i systemów billingowych, aby utworzyć zintegrowany widok Twojej sieci wodociągowej. Wykorzystując IZAR@SMART Water – Zarządzanie stratami wody, będziesz mieć możliwość tworzenia cyfrowych modeli sektorów lub okręgów objętych pomiarami (District Metered Areas, DMA) w Twojej sieci. Mapa systemu DMA zapewnia szybki przegląd sieci w czasie rzeczywistym i błyskawicznie wskazuje wszelkie problemy. W ten sposób wycieki są wykrywane natychmiast, zmniejszane są straty wody i stopień jej zanieczyszczenia, a także poprawia się jakość usług dystrybucyjnych.

Dzięki danym zgromadzonym w czasie możesz priorytetyzować zadania konserwacyjne wg aktualnego przydziału pracowników – wiesz dokładnie, w którym DMA niezbędne są naprawy. A dzięki bieżącemu wglądowi, aplikacja WLM, mając dostęp do pełnej informacji, umożliwia Ci podejmowanie bardziej świadomych decyzji oraz szybsze osiągnięcie Twoich celów NRW.

Ponadto aplikacja WLM ułatwi i przyspieszy tworzenie optymalnego bilansu wodnego. Pozwoli to zaoszczędzić dużo czasu i prac manualnych, a personel może skupić się na zadaniach optymalizacji sieci.

Pełny wgląd w sieć wodociągową – 360°

Spraw, aby niewidoczne stało się widoczne: monitoruj swoją sieć, wykrywaj wycieki w czasie rzeczywistym i ograniczaj straty wody

Automatyczne raportowanie wydajności sieci

Oszczędzaj czas i pieniądze dzięki zautomatyzowanym raportom o stratach wody

Analizy w oparciu o dane

Zyskaj dzięki zoptymalizowanemu bilansowi oraz wyższej wydajności całej Twojej sieci

Omówienie funkcji WML

Wczesne wykrywanie strat wody, redukcja objętości wody niedochodowej (NRW), łatwe planowanie konserwacji, szybkie i niezawodne raportowanie – wszystko dostępne w jednej aplikacji: IZAR@SMART WATER – Zarządzanie stratami wody (WLM)

Wymagania systemowe

Łącze internetowe o szybkości min. 2 Mbit
Min. rozdzielczość ekranu 1024 x 768 pikseli
Aktualnie obsługiwane przeglądarki internetowe (w systemach operacyjnych Windows, Mac i Linux): Firefox, Chrome, Safari, Edge

Chcesz wypróbować aplikację WLM – IZAR@SMARTWATER?

Skontaktuj się z nami teraz, aby umówić spotkanie z naszymi ekspertami.