Przełomowa technologia IoT wprowadzona wraz z Diehl Metering jako kluczowym partnerem i współzałożycielem

Odkryj w jaki sposób MIOTY Alliance opracował przełomowy nowy standard Massive IoT.

Diehl Metering
Wiadomości prasowe
grupa osób na konferencji grupa osób na konferencji

Jako jeden z ośmiu założycieli MIOTY Alliance, Diehl Metering z dumą przyczynił się do wprowadzenia nowej generacji technologii komunikacji bezprzewodowej, którą zaprezentował na wystawie „embedded world” w Norymberdze w Niemczech w dniach 25–27 lutego 2020 r.

Zaprojektowana, aby stać się światowym standardem Internetu Rzeczy (IoT), oparta na oprogramowaniu technologia MIOTY stanowi alternatywę dla ograniczeń typowych rozwiązań sieci rozległej o niskiej mocy (LPWAN). Jest niezależny od sprzętu, skalowalny i bezpieczny. To sprawia, że ​​jest atrakcyjną, przyszłościową opcją dla Smart Cities i Przemysłu 4.0, a także dla każdego, kto działa w zakresie mobilności, bezpieczeństwa, zarządzania i zdrowia.

Dzięki opatentowanej technologii dzielenia telegramów MIOTY, małe pakiety danych są wysyłane z niezrównaną odpornością na zakłócenia i bardzo niskim zużyciem energii. Ponadto dane mogą być przesyłane na ponad 15 kilometrów i zbierane z ruchomych urządzeń przy prędkości 120 km / h. To czyni go idealnym protokołem do Massive IoT.

Oficjalna premiera MIOTY odbyła się 25 lutego 2020 r. Na stanowiskach „embedded world”  byli obecni założyciele.  Dyrektor Generalny Diehl Metering, Dr Christof Bosbach reprezentował firmę  jako członek Alliance’s Advisory Board.

Dzięki niezawodnemu przesyłaniu danych, niskiej mocy i zdolności do obsługi sieci dalekiego zasięgu MIOTY jest gotowy na świetlaną przyszłość. Ma stać się głównym standardem dla nowej generacji Massive IoT.

Więcej informacji znajdziesz na stronie: https://mioty-alliance.com/