Company

 • Smart in SolutionsSmart in Solutions

  Smart in Solutions

  Dzięki rozwiązaniu Diehl Metering jesteś po bezpiecznej stronie, bez względu na to, jak w nadchodzących latach zostaną opracowane standardy technologiczne.

  czytaj więcej
 • RynkiRynki

  Rynki

  Dostosowujemy nasze rozwiązania i usługi do wyzwań stawianych przez międzynarodowe rynki. W ten sposób możemy każdemu klientowi zaproponować indywidualne rozwiązanie skutecznie dające przewagę w przyszłości.

  czytaj więcej
 • LocationsLocations

  Locations

  We help customers all over the world to use natural resources and energy efficiently and sensibly. For economic success. For ecological sustainability. For mankind.

  czytaj więcej
 • HistoriaHistoria

  Historia

  Jako jeden z najważniejszych graczy na rynku, Diehl Metering jest synonimem innowacyjnych technologii i inteligentnego pomiaru. To my definiujemy historię technologii pomiarowych. I to już od 1862 roku. Specjalnie dla Państwa przedstawiamy w skrócie 150...

  czytaj więcej
 • Odpowiedzialność społecznaOdpowiedzialność społeczna

  Odpowiedzialność społeczna

  Stoimy przed wielkimi wyzwaniami: zmiany klimatyczne, globalizacja i digitalizacja wymuszają ponowne zastanowienie się nad różnymi sferami życia. Dotyczy to naszych relacji z naturą oraz podejścia do innych ludzi, ale również naszych działań jako przeds...

  czytaj więcej