Firma

 • Smart in Solutions Smart in Solutions

  Smart in Solutions

  Dzięki rozwiązaniu Diehl Metering jesteś po bezpiecznej stronie, bez względu na to, jak w nadchodzących latach zostaną opracowane standardy technologiczne.

  czytaj więcej
 • O Diehl Metering O Diehl Metering

  O Diehl Metering

  Diehl Metering jest światowym liderem w projektowaniu, produkcji i dostawie inteligentnych rozwiązań pomiarowych.

  czytaj więcej
 • Nasza deklaracja: Empower a sustainable future Nasza deklaracja: Empower a sustainable future

  Nasza deklaracja: Empower a sustainable future

  Łączymy podejście zorientowane na ludzi z silnym zaangażowaniem w zrównoważony rozwój.

  czytaj więcej
 • Zrównoważony rozwój Zrównoważony rozwój

  Zrównoważony rozwój

  Zrównoważony rozwój jest częścią DNA Diehl Metering. Od samego początku dostarczaliśmy rozwiązania, które pomagają ludziom efektywniej wykorzystywać zasoby naturalne naszej planety, co jest jednym z fundamentów zrównoważonego rozwoju.

  czytaj więcej
 • Rynki Rynki

  Rynki

  Dostosowujemy nasze rozwiązania i usługi do wyzwań stawianych przez międzynarodowe rynki. W ten sposób możemy każdemu klientowi zaproponować indywidualne rozwiązanie skutecznie dające przewagę w przyszłości.

  czytaj więcej
 • Lokalizacje Lokalizacje

  Lokalizacje

  Pomagamy klientom na całym świecie korzystać z zasobów naturalnych i energii w sposób wydajny i przemyślany. Dbamy o sukces finansowy. Dbamy o ochronę środowiska. Dbamy o ludzi.

  czytaj więcej
 • Certyfikaty Certyfikaty

  Certyfikaty

  Nasz efektywny system kontroli jakości.

  czytaj więcej
 • Historia Historia

  Historia

  Jako jeden z najważniejszych graczy na rynku, Diehl Metering jest synonimem innowacyjnych technologii i inteligentnego pomiaru. To my definiujemy historię technologii pomiarowych. I to już od 1862 roku. Specjalnie dla Państwa przedstawiamy w skrócie 150...

  czytaj więcej
 • IMS i Certyfikaty IMS i Certyfikaty

  IMS i Certyfikaty

  Naszą wizję i misję urzeczywistniamy, przestrzegając światowych standardów w dziedzinie metrologii, jakości, zdrowia, bezpieczeństwa, bezpieczeństwa informacji, ochrony środowiska i zapobiegania zanieczyszczeniom.

  czytaj więcej

You are currently using an outdated Internet browser, which is no longer supported for technical reasons. To use the Diehl website right, please use a modern browser in the latest version, such as Edge, Chrome, Firefox or Safari.

Consent

We would like to use Google Analytics to optimise the design of our website. Through this, Google collects data which is aggregated and made available to us as a statistical overview. By clicking "Agree", you consent to tracking by Google Analytics. This consent is voluntary and can be revoked at any time. If you click "Decline", no tracking will take place. For more information, please see our privacy policy.