Ważne jest dla mnie, aby ludzie mogli wszędzie żyć bezpiecznie. Właśnie dlatego jestem z Diehl.

Mona Budnick Project Lead FCAS, Diehl Defence Überlingen

Dziś, bardziej niż kiedykolwiek, wszyscy chcemy żyć w pokoju i wolności. Na całym świecie żołnierze dają z siebie wszystko, aby chronić ludzi i obiekty, odpierać ataki i zapewniać pomoc humanitarną. My w Diehl Defence dajemy z siebie wszystko, aby zapewnić, że siły zbrojne są optymalnie wyposażone podczas swoich niebezpiecznych misji. Ma to kluczowe znaczenie dla przetrwania i sukcesu podczas rozmieszczenia. Aby to osiągnąć, polegamy na najnowocześniejszej technologii i często przekraczamy granice tego, co jest wykonalne. Aby w przyszłości ludzie na całym świecie mogli nadal żyć bezpiecznie.

Mona Budnick Mona Budnick
Mona Budnick Mona Budnick

Szczególnie w dzisiejszych czasach widać, jak ważne jest utrzymanie przewagi technologicznej, aby zapewnić jak najlepsze wyposażenie dla żołnierzy na całym świecie.

Zanim dołączyłam do Diehl Defence we wrześniu 2021 roku, przez 15 lat byłam w Bundeswehrze (niemieckie siły zbrojne). Jako oficer systemów uzbrojenia latałam odrzutowcem myśliwskim Tornado, a później także samolotem transportowym C-160 Transall. W tym samym czasie studiowałam zarządzanie przedsiębiorstwem i uzyskałam dyplom inżyniera przemysłowego. Dziś jestem kierownikiem projektu FCAS (Future Combat Air Systems), obecnie największego europejskiego projektu obronnego. Ogłoszenie o pracę w Diehl Defence idealnie pasowało do mojego CV.

Ze względu na moje wykształcenie operacyjne, czyli latanie, mogę wnieść wiele osobistych doświadczeń. Mówię językiem pilotów i ściśle współpracuję z naszym działem badawczo-rozwojowym, więc jestem swego rodzaju interfejsem między częścią czysto techniczną a wojskową. FCAS jest zdecydowanie projektem na przyszłość, zróżnicowanym i niezwykle ekscytującym - ale jest jeszcze wiele innych ekscytujących projektów i miejsc pracy u nas.

Pokaż oferty pracy

To, w czym jesteśmy dobrzy oprócz najnowocześniejszych technologii: słuchanie.

W Diehl Defence mamy misję: dostarczać niezbędny sprzęt we właściwym czasie i po uzgodnionych kosztach. Dla wszystkich naszych około 3000 pracowników, codziennym wyzwaniem jest konsekwentne dopasowanie naszych produktów do potrzeb nowoczesnych sił zbrojnych w terenie. Aby to osiągnąć, stawiamy na dwie rzeczy. Na najnowocześniejszej technice na granicy możliwości technicznych. I na naszym słuchu. Ponieważ, aby stale się doskonalić, bardzo uważnie słuchamy raportów z doświadczeń żołnierzy.

  • Standorte
    18 lokalizacji
  • Mitarbeitende
    2904 pracowników
  • Umsatz Diagramm
    660 milionów obrotu w 2021 roku

Diehl Defence: Najważniejsze fakty kluczowe dla firmy w skrócie.

Nasi partnerzy: Niemieckie Siły Zbrojne i międzynarodowe siły zbrojne.

Dzięki rozwojowi i produkcji pocisków kierowanych oraz amunicji dla wojska, sił powietrznych i marynarki wojennej należymy do liderów technologicznych na rynku światowym. Do tego dochodzą nowoczesne rozwiązania systemowe w zakresie naziemnej obrony przeciwlotniczej, takie jak IRIS-T SLM, jeden z najnowocześniejszych systemów obrony przeciwlotniczej na świecie. Innowacyjne rozwiązania w obszarach rozpoznania, obserwacji, szkolenia i ochrony uzupełniają ofertę produktową. Szeroka oferta high-tech, która od dziesięcioleci czyni z Diehl Defence ważnego partnera niemieckich sił zbrojnych i międzynarodowych sił zbrojnych.

Jesteśmy grupą przedsiębiorstw. Ale też wciąż rodzinną firmą.

Nasza technologiczna przewaga wynika z faktu, że stale inwestujemy w badania i rozwój. Jednak największą jego część zawdzięczamy zaangażowaniu naszych wysoko wykwalifikowanych i zmotywowanych pracowników. W naszej grupie technologicznej, która jest również firmą rodzinną, mogą oni znaleźć szczególnie dobre warunki pracy. Dla nas liczy się jednostka. Dużo wymagamy, ale też zachęcamy i oferujemy dużą swobodę rozwoju osobistego i wkładu. Na przykład zrozumieliśmy, jak ważna jest elastyczność warunków pracy i doskonale wyposażamy naszych kolegów do pracy w mobilnym biurze. Wszystko to sprawia, że Diehl Defence jest pierwszym wyborem dla każdego, kto chce coś zmienić w środowisku technicznym.

Nie miałam dziesięciu rozmów kwalifikacyjnych - miałam dwie tutaj w Diehl Defence i od razu zostałam przekonana.

Zrób to osobiście: połącz się teraz!

Poznaj członków naszego zespołu z Diehl Recruiting Team i dowiedz się wszystkiego, co chcesz wiedzieć o pracy w Diehl. Spraw, aby to działało!

Diehl Recruiting Team Diehl Recruiting Team

Cieszymy się na poznanie Ciebie: nasz zespół rekrutacyjny Diehl.

Szczególnie dla osób z wykształceniem technicznym, Diehl Defence jest świetnym środowiskiem.

Sarah Stengele Human Resources Representative Diehl Defence Überlingen