Ważne jest dla mnie, aby pracować dla firmy, w której mogę naprawdę coś zmienić. Właśnie dlatego jestem z Diehl.

Jörn Tietjen Szef działu General Procurement Production & Facilities, Diehl Group Nuremberg

Grupa Diehl jest grupą technologiczną. Technologie są w sercu naszej firmy, innowacje są siłą napędową. Aby znaleźć i wdrożyć nowe pomysły dla naszych technologii, wykorzystujemy całą naszą wiedzę i siłę oraz pracujemy ramię w ramię we wszystkich pięciu działach firmy.

Oferuje to ekscytujące wyzwania dla ludzi, którzy chcą wspólnie dokonać zmian. Na przykład ochrona cennych zasobów, uczynienie świata bezpieczniejszym lub stworzenie niezapomnianych wrażeń z lotu dla pasażerów.

Jörn Tietjen Jörn Tietjen
Jörn Tietjen Jörn Tietjen

Jeśli ktoś chce, szybko zyskuje u nas dużą odpowiedzialność i możliwość współkształtowania ważnych kwestii w przyszłosci.

Jestem związany z Diehl od 2007 roku -- przez większość czasu z Diehl Aviation, gdzie otworzyło się przede mną wiele możliwości. W sektorze lotniczym początkowo pracowałem bardzo blisko produkcji, a następnie rozwinąłem się w sektorze usług. Zawsze chciałem wziąć na siebie odpowiedzialność. To się całkiem dobrze sprawdziło. Z biegiem lat zajmowałem różne stanowiska kierownicze i w końcu byłem odpowiedzialny za całe wsparcie w zakładzie w Hamburgu. Musiałem wiele zrobić, ale byłem też wspierany i brałem udział w wewnętrznym programie Diehl Potential dla średniej kadry kierowniczej. W 2020 roku zapragnąłem zmian i przeniosłem się do Grupy Diehl. W siedzibie głównej w Norymberdze, miałem szansę być częścią konfiguracji nowego działu General Procurement od samego początku. Dzisiaj, wraz z moim międzynarodowym zespołem, jestem odpowiedzialny za część działu zakupów dla całej Grupy. Pod względem merytorycznym było to dla mnie zupełnie nowe terytorium i wielkie wyzwanie - jakich w naszej firmie jest jeszcze wiele.

Pokaż oferty pracy

High-tech z rodzinnymi powiązaniami.

Grupa Diehl to najnowocześniejsza technologia i tradycja. I kultura charakteryzująca się szacunkiem i zaufaniem, w której można poczuć, że Diehl jest firmą rodzinną. Globalnie, w sposób zrównoważony i z entuzjazmem pracujemy nad ochroną zasobów, zapewnieniem pokoju i uczynieniem latania ponownie doświadczeniem. Zawsze w jednym celu: aby nasze rozwiązania i technologie uczyniły świat trochę lepszym.

  • Umsatz Diagramm
    3167 mln obrót w 2021 r.
  • Mitarbeiter
    16133 pracowników
  • Gründung
    1902 rok założenia
  • 88 lokalizacji na całym świecie

Diehl Group: najważniejsze fakty kluczowe dla firmy w skrócie.

Razem silniejsi.

Grupa Diehl jest firmą rodzinną z pięcioma silnymi działami korporacyjnymi: Diehl Metall, Diehl Controls, Diehl Defence, Diehl Aviation i Diehl Metering. Każdy z nich jest sprawdzonym ekspertem w swojej dziedzinie i często liderem technologicznym w swojej branży. Aby zapewnić sobie długoterminową przewagę technologiczną, coraz częściej pracujemy w różnych działach firmy, aby połączyć nasze know-how i być jeszcze bardziej innowacyjnym.

Rozwój poprzez zmiany.

Pracujemy nad tematami istotnymi społecznie, takimi jak zapewnienie pokoju, ale także nad tematami dotyczącymi zrównoważonego rozwoju, czyli umożliwienie mobilności w przyszłości - czy to na drodze, czy w powietrzu. Aby opracować rozwiązania i nowe technologie dla tak ważnych wyzwań, stawiamy na jak największą swobodę twórczą i dużą elastyczność w naszej codziennej pracy. Pracownicy, którzy naprawdę chcą coś zmienić, znajdą u nas najlepsze możliwości rozwoju zawodowego i osobistego.

Wyraźnie zachęcamy i wspieramy zmiany w obrębie i pomiędzy działami naszego przedsiębiorstwa. Jesteśmy przekonani, że świetne pomysły można rozwijać tylko wtedy, gdy ma się szansę zobaczyć szerszy obraz.

Grupa Diehl jest tak różnorodna, że nie trzeba nawet zmieniać pracodawcy, jeśli chce się zmienić pracę.