System i oprogramowanie

Maksymalna wydajność. Zdalny odczyt radiowy i inteligentny pomiar. Protokół OMS oraz inteligentne interfejsy umożliwiają stosowanie jednej platformy systemowej do odczytu danych zużycia wszystkich rodzajów energii.

System i oprogramowanie System i oprogramowanie
 • Oprogramowanie i komponenty systemowe

  Oprogramowanie i komponenty systemowe Oprogramowanie i komponenty systemowe

  Maksymalna swoboda dzięki portfolio rozwiązań Diehl Metering

  Razem z Tobą opracujemy optymalne rozwiązanie dopasowane do Twoich potrzeb. Dzięki Diehl Metering dostawcy wody i energii mają teraz maksymalną swobodę wyboru rozwiązań: oprócz naszego stacjonarnego systemu komunikacji radiowej IZAR oraz sieci bazujących na technologiach NB-IoT i LoRaWAN®, mogą wybrać inne technologie komunikacyjne lub ich inteligentną kombinację, aby w pełni zautomatyzować zbieranie danych dotyczących zużycia.

  Oprogramowanie i komponenty systemowe

  Najnowsza generacja technologii radiowej Diehl Metering IZAR jest synonimem optymalnego pokrycia i najwyższej jakości danych. Dzięki 100% wydajności wszystkie liczniki w sieci można skutecznie odczytywać w dowolnym momencie i dowolnie często. 

  Do produktów
 • IZAR@SMART Water

  IZAR@SMART Water IZAR@SMART Water

  Możesz sobie wyobrazić, że dysponujesz widokiem 360° swojej sieci wodociągowej i od razu widzisz w jaki sposób zoptymalizować jej wydajność? IZAR@SMART WATER – To aplikacja do zarządzania stratami wody, która to umożliwia.

  IZAR@SMART Water
 • IZAR@SMART ENERGY – Aplikacja do zarządzania prognozami zużycia energii

  IZAR@SMART ENERGY – Aplikacja do zarządzania prognozami zużycia energii IZAR@SMART ENERGY – Aplikacja do zarządzania prognozami zużycia energii

  Aplikacja IZAR@SMART ENERGY do zarządzania prognozami zużycia energii umożliwia monitorowanie sieci ciepłowniczej oraz bardziej efektywne i niezawodne zarządzanie dostawami ciepła. Zoptymalizuj swoją sieć dzięki intuicyjnemu monitoringowi EFM i zobacz, co dzieje się w instalacji pod ziemią. Zmniejsz straty energii dzięki dokładnym prognozom zużycia generowanym przez aplikację EFM opartym na danych z ciepłomierza i panujących warunkach pogodowych.

  IZAR@SMART ENERGY
 • IZAR@HOME

  IZAR@HOME IZAR@HOME

  Połączenie technologii radiowej IZAR z inteligentnymi licznikami pozwala zebrać ogrom danych o sieci. Zgromadzone  informacje z kolei pozwalają na optymalizację wydajności przedsiębiorstwa. A gdyby tak umożliwić klientom dostęp do wybranego zakresu danych?

  Czytaj więcej

   Do produktu
 • System IZAR

  System IZAR System IZAR

  Technologia IZAR stanowi serce wszystkich inteligentnych rozwiązań pomiarowych Diehl Metering. IZAR umożliwia zdalny i automatyczny odczyt liczników. Dzięki systemowi i oprogramowaniu IZAR można szybko wykrywać i rozwiązywać problemy sieciowe i anomalie. Umożliwia on zwiększenie wydajności, zapewnienie zrównoważonego rozwoju przedsiębiorstwa i poprawę zadowolenia klientów. 

  Czytaj więcej
 • IZAR PLUS Portal

  IZAR PLUS Portal IZAR PLUS Portal

  Jak zapanować nad danymi zużycia energii 

  IZAR PLUS PORTAL to centralna platforma online do obsługi wszystkich typów danych zużycia energii. Możesz uprościć wszystkie swoje procesy i zredukować ich koszty — od liczników i zdalnego odczytu po zarządzanie i uwierzytelnianie danych. Przejmij kontrolę nad planowaniem i monitorowaniem, wykrywaniem wycieków, optymalizacją sieci, automatycznym rozliczaniem i obsługą klienta.

   Obejrzyj film
 • IZAR@MOBILE 2

  IZAR@MOBILE 2 IZAR@MOBILE 2

  Odkryj odczyt mobilny

  Nasze oprogramowanie IZAR@MOBILE 2 opracowano specjalnie z myślą o codziennych wyzwaniach, przed jakimi stają dostawcy wody i energii. Daje ono możliwość manualnego odczytu danych całej infrastruktury lub zastosowania zdalnego odczytu urządzeniem przenośnym lub odczytu jeżdżonego. Wszystkie zadania związane z odczytem liczników są wykonywane w ruchu. Szybko, łatwo i oszczędnie.

  Oprogramowanie i komponenty systemowe

  Najnowsza generacja technologii radiowej Diehl Metering IZAR jest synonimem optymalnego pokrycia i najwyższej jakości danych. Dzięki 100% wydajności wszystkie liczniki w sieci można skutecznie odczytywać w dowolnym momencie i dowolnie często.

   Obejrzyj film
 • IZAR@NET 2

  IZAR@NET 2 IZAR@NET 2

  Wszystkie dane wodomierzy i liczników energii w jednym spojrzeniu

  IZAR@NET 2 jest internetową aplikacją oprogramowania Diehl Metering do zarządzania danymi liczników, zaprojektowaną do lokalnego działania na serwerach i komputerach PC.
  IZAR@NET 2 zapewnia wszystkie kluczowe funkcje dla efektywnego przetwarzania danych pomiarowych i łatwego zarządzania odczytami liczników poprzez sieć stacjonarną lub Walk-By/Drive-By.
  Wysoka modułowość IZAR@NET 2 pozwala na skalowanie systemu zgodnie z indywidualnymi potrzebami i zapewnia dużą elastyczność w zarządzaniu danymi pomiarowymi, procesami odczytu i siecią zasilającą.

   Do produktu