Wszystko, co musisz wiedzieć o aplikacji IZAR@HOME

Nasz nowy film przedstawia aplikację na smartfony IZAR@HOME, która umożliwia sprawdzanie szerokiej gamy wskaźników dotyczących zużycia wody i energii.

Wszystko, co musisz wiedzieć o aplikacji IZAR@HOME  Wszystko, co musisz wiedzieć o aplikacji IZAR@HOME
Diehl Metering
Wiadomości prasowe

Nasz nowy film przedstawia aplikację na smartfony IZAR@HOME, która umożliwia sprawdzanie szerokiej gamy wskaźników dotyczących zużycia wody i energii. W filmie Markus Drexler, dyrektor ds. zarządzania portfelem produktów oprogramowania oraz usług powiązanych, przedstawia główne funkcje, w tym łatwą do zrozumienia grafikę, dane o zużyciu w czasie rzeczywistym,  informacje o rozliczeniach oraz wzorce i cele dotyczące zużycia.

Film przedstawia zalety aplikacji IZAR@HOME i promuje lepsze zrozumienie nawyków konsumpcyjnych. Zachęca do bardziej świadomych zachowań. W przypadku przedsiębiorstw użyteczności publicznej aplikacja pomaga wzmocnić relacje i komunikację z klientami, w tym opcję wysyłania alertów w przypadku wystąpienia wycieku w gospodarstwie domowym.

Na koniec dowiadujemy się jak działa system i w jaki sposób jego najnowocześniejsza technologia czyni go wyjątkowym na rynku energii i wody.

Aby zobaczyć pełny obraz IZAR@HOME, obejrzyj teraz wideo