Sukces w Zjednoczonych Emiratach Arabskich : powód to ponad milion wodomierzy ultradźwiękowych HYDRUS

Ostatnio świętowaliśmy w Zjednoczonych Emiratach Arabskich dostarczając milion wodomierzy ultradźwiękowych. Obejmując 7 Emiratów, Diehl Metering współpracuje z wysoko wykwalifikowanymi dystrybutorami z ponad 50-letnim doświadczeniem.

Diehl Metering
Wiadomości prasowe
Sukces w Zjednoczonych Emiratach Arabskich : powód to ponad milion wodomierzy ultradźwiękowych HYDRUS Sukces w Zjednoczonych Emiratach Arabskich : powód to ponad milion wodomierzy ultradźwiękowych HYDRUS

Ostatnio świętowaliśmy w Zjednoczonych Emiratach Arabskich dostarczając milion wodomierzy ultradźwiękowych. Obejmując 7 Emiratów, Diehl Metering współpracuje z wysoko wykwalifikowanymi dystrybutorami z ponad 50-letnim doświadczeniem. Udana 10 letnia współpraca sprawiła, że staliśmy się najlepszym dostawcą rozwiązań w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

Nasze liczniki są zatwierdzone przez wszystkie 5 instytucji rządowych obejmujących całe sieci dystrybucji wody w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Powodem do satysfakcji są: jakość, niezawodność i dokładność naszych produktów oraz doskonałe relacje jakie utrzymujemy z przedsiębiorstwami.

Wdrożone przez nas rozwiązania zostały dostosowane do specyficznych potrzeb mediów. Na przykład Dubaj wybrał rozwiązanie sieci stacjonarnej, system, który nie wymaga żadnych odczytów na miejscu, co czyni go odpowiednim wyborem w obszarze, w którym warunki środowiskowe i klimatyczne mogą być niezwykle trudne. Modułowość naszych rozwiązań pozwala na pełne dostosowanie do wymagań mediów. Bez względu na to, które rozwiązanie wybierzesz, nasze rozwiązania sieciowe zapewniają zaawansowane analizy i wgląd, umożliwiając narzędziom zwiększanie wydajności sieci.

Jesteśmy wdzięczni za zaufanie naszych partnerów, które umożliwiło nam osiągnięcie milionowego Hydrusa w Emiratach. Jesteśmy dumni z bycia częścią rewolucyjnego rozwoju ZEA i nie możemy się doczekać kolejnej współpracy.