Smart in Solutions

Dzięki rozwiązaniu Diehl Metering jesteś po bezpiecznej stronie, bez względu na to, jak w nadchodzących latach zostaną opracowane standardy technologiczne.

O firmie

Diehl Metering jest korporacyjnym oddziałem grupy Diehl Group z siedzibą w Norymberdze. Ta firma technologiczna o rocznych obrotach rzędu 3,749 miliarda euro zatrudnia około 17 173 osób na całym świecie. Oddział Metering dostarcza rozwiązania do inteligentnego wykorzystania wody, energii cieplnej, gazu i elektryczności.

Diehl Metering zaopatruje przedsiębiorstwa municypalne w inteligentne rozwiązania pomiarowe bazujące na współpracy sieciowej rozmaitych urządzeń pomiarowych połączonych w większe platformy przetwarzania danych. Nasze rozwiązania zapewniają zakładom komunalnym i gminom transparentność danych zużycia energii i umożliwiają znaczące zwiększenie wydajności procesów odczytu, fakturowania i serwisowania. Klienci Diehl Metering korzystają też z funkcji dostępnych w czasie rzeczywistym, takich jak wczesne wykrywanie wycieków oraz optymalizacja sieci dystrybucyjnych poprzez inteligentne systemy informatyczne umożliwiające, na przykład, szybką modyfikację oferty w zależności od bieżących potrzeb.

Razem z Diehl Metering możesz już teraz przygotować swoje przedsiębiorstwo na wprowadzenie pomiaru inteligentnego jako ważnego elementu koncepcji Smart City. Dzięki ponad 20-letniemu doświadczeniu w rozwijaniu własnej technologii radiowej Diehl Metering dysponuje najnowszymi rozwiązaniami dla technologii Internet rzeczy (IoT). Ponadto bezpieczeństwo danych klienta jest dla nas priorytetem.