Ważne jest dla mnie, aby ludzie mogli podróżować po świecie. Dlatego właśnie jestem z Diehl"

Ulrich Evers Szef działu systemów kabinowych, Diehl Aviation Laupheim

Od tak dawna, jak żyję, przemysł lotniczy jest symbolem innowacji, jak żaden inny. Dla nas w Diehl Aviation, innowacje są czymś jeszcze więcej: częścią naszego DNA. To gwarantuje, że pozostaniemy konkurencyjni nawet w erze cyfryzacji i zrównoważonego rozwoju. Dzisiaj firmy lotnicze, takie jak my, żyją przede wszystkim dzięki swojej sile innowacyjnej i dynamice w opracowywaniu nowych produktów i usług oraz ich udanym wprowadzaniu na rynek. Zawsze w jednym celu: aby umożliwić wszystkim wygodne i bezpieczne latanie również w przyszłości.

Ulrich Evers Ulrich Evers
Ulrich Evers Ulrich Evers

Jako Firma lotnicza przyczyniamy się do łączenia kultur, pamiętając jednocześnie o ekologicznym aspekcie latania.

Jako Head of series design odpowiadam za obszary systemów dystrybucji powietrza, integracji systemów oraz zarządzania projektami technicznymi. W ostatnich latach w branży wiele się zmieniło. Po "szybciej, wyżej, dalej" w przyszłości będą się liczyć także inne czynniki. Oczywiście programy lotnicze w dzisiejszych czasach muszą również spełniać wysokie wymagania ekologiczne. Wraz z moimi zespołami mogę wiele zmienić, ulepszając nasze produkty dzięki lekkiej konstrukcji i nowym, bardziej zrównoważonym materiałom. Na przykład, zrealizowaliśmy nowatorskie metody konstrukcji termoplastycznych z energooszczędnymi technologiami produkcji. Jest to rozwiązanie, które spełnia wysokie wymagania stawiane naszym produktom i umożliwia nam recykling naszych komponentów po zakończeniu okresu eksploatacji samolotu. Ekscytujące zadanie, ale w naszej firmie jest wiele innych ciekawych obszarów i miejsc pracy.

Pokaż oferty pracy

Tam, gdzie pasja spotyka się z perfekcją.

Wszystkich ludzi w Diehl Aviation łączą dwie rzeczy: wszystkich 4 500 pracowników zatrudnionych w naszej globalnej firmie łączy ogromna pasja do lotnictwa. A kiedy coś robimy, robimy to naprawdę dobrze. Czy to awionika i wyposażenie kabiny, w tym toalety pokładowe rozwiązania sanitarne dla samolotów, ochrona przeciwpożarowa, zaopatrzenie w wodę i klimatyzacja, kuchnie czy kompleksowe rozwiązania modernizacyjne. Oczywiście dotyczy to również naszej obsługi klienta na całym świecie.

 • locations
  18 lokalizacji
 • employees in 2023
  4500 pracowników w 2023 r.
 • million turnover in 2021
  756 milionów obrotu w 2021 roku
 • founding year
  1957 Rok założenia

Diehl Aviation: Najważniejsze fakty kluczowe dla firmy w skrócie.

Dla kogo pracujemy w Diehl Aviation? Prawie wszyscy renomowani producenci samolotów na całym świecie.

Jesteśmy szanowanym partnerem przemysłu lotniczego, a lista naszych klientów obejmuje niemal wszystkich renomowanych producentów od Airbusa, Boeinga, Bombardiera, Embraera po Gulfstream i oczywiście startupy zajmujące się miejską mobilnością powietrzną, takie jak Volocopter i Lilium. Z wieloma naszymi klientami łączy nas partnerstwo, które trwa już od dziesięcioleci. I nie bez powodu: jesteśmy jednym z globalnych liderów technologicznych w dziedzinie systemów lotniczych i rozwiązań kabinowych.

Od myślenia silosowegodo systemowego.

Robimy wiele, aby zapewnić sobie przewagę technologiczną. Na przykład, od dziesięcioleci intensywnie pracujemy w dziedzinie badań i rozwoju, czego efektem jest duża liczba patentów. Dodatkowo, przynależność do firmy rodzinnej czyni nas niezależnymi ekonomicznie i bardziej elastycznymi. Jednak gwarancją naszego przyszłego sukcesu jest przede wszystkim sposób pracy: ręka w rękę we wszystkich lokalizacjach, aby wykorzystać efekt synergii. Stworzyliśmy odpowiednie warunki dla takiego myślenia systemowego, pożegnaliśmy się z myśleniem silosowym i zlikwidowaliśmy hierarchie. Pracujemy w mniejszych, silnych i połączonych jednostkach. W kulturze, która opiera się na współpracy i traktuje błędy nie jako porażki, ale jako szanse.

W mojej rodzinie prawie wszyscy pracują na własny rachunek. To daje mi dobre uczucie, że mogę pracować dla rodzinnej firmy, takiej jak Diehl Aviation.

Zrób to osobiście: Połącz się teraz!

Poznaj naszych kolegów z Zespołu Rekrutacyjnego Diehl i dowiedz się wszystkiego, co chcesz wiedzieć o pracy w Diehl. Spraw, aby to działało!

Diehl Recruiting Team Diehl Recruiting Team

Cieszymy się na poznanie Ciebie: nasz zespół rekrutacyjny Diehl.

Mimo że jesteśmy Grupą, przywiązujemy dużą wagę do rodzinnej atmosfery, a jako nowicjusz jesteś witany z otwartymi ramionami.

Selina Eberle HR Business Partner, Diehl Aviation Überlingen