Ważne jest dla mnie, że możemy kształtować naszą przyszłość w sposób zrównoważony. Dlatego właśnie jestem z Diehl".

Ranchany Sivagnanasundaram Global Product Manager Heat Meters, Diehl Metering Ansbach

Zmiany klimatyczne, rosnąca liczba ludności na świecie, urbanizacja, coraz mniejsza ilość zasobów - świat stoi przed poważnymi wyzwaniami. Wszyscy musimy nauczyć się działać w sposób zrównoważony. W Diehl Metering, na przykład, opracowujemy rozwiązania dla inteligentnego wykorzystania wody i energii cieplnej. Odpowiedzialne wykorzystanie cennych zasobów naszej planety jest tym, co nas napędza. Tak, jak nasze społeczne zobowiązanie do zapewnienia przyszłym pokoleniom przyszłości, w której warto żyć.

Ranchany Sivagnanasundaram Ranchany Sivagnanasundaram
Ranchany Sivagnanasundaram Ranchany Sivagnanasundaram

Tym, co nas napędza, jest zwiększanie efektywności sieci grzewczych. To nie jest tylko praca, którą wykonuję od 9:00 do 17:00 - mam większy cel.

Studiowałem inżynierię przemysłową i już podczas studiów zagłębiłem się w tematykę energii i inżynierii procesowej. Moja praca magisterska dotyczyła w szczególności optymalizacji sieci grzewczych. Dlatego też było dla mnie idealne, aby bezpośrednio po studiach rozpocząć pracę w Diehl Metering w obszarze optymalizacji energetycznej sieci grzewczych. Jako praktykantowi inżynierskiemu najbardziej podobało się zarządzanie produktem. Połączenie technologii i ekonomii biznesu po prostu mi odpowiadało. Dziś jestem globalnym menedżerem produktu dla licznika ciepła SHARKY. Mogę wnieść całą swoją wiedzę i pracować nad ciągłym rozwojem naszych produktów. Wielkie pytanie, które napędza nas wszystkich w Diehl Metering brzmi: jak możemy uczynić sieci grzewcze bardziej wydajnymi? Gdzie możemy zaoszczędzić energię? I chcemy się do tego przyczynić dzięki naszym licznikom ciepła.

Jest to praca, w której mogę naprawdę wiele zmienić - a w Diehl Metering jest tego znacznie więcej.

Pokaż oferty pracy

Dla Metering, dla Diehl.

Jako jeden z głównych graczy w branży, Diehl Metering jest synonimem innowacyjnych technologii i inteligentnego opomiarowania. Jesteśmy globalnym liderem w opracowywaniu, produkcji i dostarczaniu inteligentnych rozwiązań. I kształtujemy historię technologii pomiarowych od 1862 roku. Z naszymi około 1700 pracownikami w 15 lokalizacjach, pomagamy klientom na całym świecie efektywnie i rozsądnie wykorzystywać zasoby naturalne i energię. Dla sukcesu ekonomicznego. Dla zrównoważonego rozwoju ekologicznego. Dla ludzkości.

  • Standorte
    15 lokalizacji
  • Mitarbeitende
    1695 pracowników
  • Umsatz Diagramm
    322 mln obrót w 2021 r.
  • 1862 Rok założenia

Diehl Metering: Najważniejsze kluczowe fakty firmy na pierwszy rzut oka.

W naszym portfolio: Znacznie więcej niż klasyczne wodomierze.

Naszymi klientami są przedsiębiorstwa użyteczności publicznej, gminy i przemysł. Jesteśmy znani przez nich i na całym rynku nie tylko z wysokiej wydajności metrologicznej naszych liczników, ale także jako pionier technologii ultradźwiękowej. Nasza szeroka oferta usług i rozwiązań obejmuje wgląd w dane, łączność IoT, w pełni elastyczne oprogramowanie i bezproblemowe inteligentne systemy pomiarowe. Byliśmy pionierem wielu nowych technologii w sektorze pomiarowym i stale rozwijamy innowacje w dziedzinie cyfryzacji i sztucznej inteligencji. Nowe rozwiązania pojawiły się dzięki połączeniu liczników, oprogramowania, łączności i usług, takich jak Smart Leak Detection, która pomaga wykrywać wycieki w systemach dystrybucji ciepła, oszczędzając w ten sposób cenne zasoby i koszty.

Opis oferty pracy: Przyczyń się do bardziej zrównoważonej przyszłości.

Jesteśmy dużą grupą technologiczną, ale pracując u nas nie czuje się tego. Inaczej niż w gigantycznych korporacjach, nasi pracownicy są dla nas czymś więcej niż tylko numerem personalnym. Oczywiście, nasza praca jest wysoce profesjonalna, ale również rodzinna. Doświadczeni i nowi koledzy szanują się i uczą od siebie nawzajem. Wierzymy, że osobista atmosfera sprzyja współpracy i powstawaniu lepszych pomysłów. A tego właśnie potrzebujemy, aby dzięki naszym produktom, systemom i usługom dokonać zmian i przyczynić się do bardziej zrównoważonej przyszłości.

Każdy ponosi odpowiedzialność. Każdy z nas może coś zmienić.

Zrób to osobiście: połącz się teraz!

Poznaj nasz Zespół Rekrutacyjny Diehl i dowiedz się wszystkiego, co chciałbyś wiedzieć o pracy w Diehl. Spraw, aby to działało!

Diehl Recruiting Team Diehl Recruiting Team

Cieszymy się na poznanie Ciebie: nasz zespół rekrutacyjny Diehl.

Każdy, kto jest zaangażowany i pasjonuje się pracą nad technologiami, które czynią przyszłość nieco bardziej zrównoważoną, ma najlepsze możliwości kariery w Diehl Metering.

Maria Zischler Business Partner People Management Diehl Metering Ansbach