Ważne jest dla mnie, abyśmy w przyszłości pozostali liderem technologicznym. Właśnie dlatego jestem z Diehl.

Hannes Mauz Kierownik produkcji, Diehl Controls Wangen

Diehl Controls oferuje najnowocześniejsze, innowacyjne produkty i usługi, które ułatwiają ludziom życie, pomagając im jednocześnie oszczędzać energię. Rozwijamy i projektujemy elektronikę wszelkiego rodzaju. Dla sprzętu AGD, takiego jak pralki i inne urządzenia gospodarstwa domowego - i coraz częściej również dla obszaru pomp ciepła, bramek radiowych WLAN lub IoT dla inteligentnej sieci smart home, jak również systemów baterii stosowanych w e-mobilności. Wszystko to, jako jeden z wiodących specjalistów na świecie.

Hannes Mauz Hannes Mauz
Hannes Mauz Hannes Mauz

Diehl Controls rozwija i produkuje produkty high-tech, które mają duże znaczenie społeczne.

Jako kierownik produkcji w Wangen, mam dwa duże zadania. A: Zapewnienie, że nasza produkcja jest bezpieczna, wysokiej jakości i wydajna dzień po dniu. I B: poprowadzić zakład w przyszłość. Wchodzimy mocno w sektor pomp ciepła, co wiąże się z ogromnymi zmianami. Produkujemy znacznie mniejsze ilości niż w sektorze wysokonakładowych urządzeń AGD - jednak znacznie większe, bardziej złożone produkty. Jesteśmy bardzo proaktywni w napędzaniu zmian. Szczególnie w zakresie automatyzacji, cyfryzacji i zwiększania efektywności produkcji. Bardzo się cieszę, że mogę być aktywną częścią przełomu energetycznego poprzez produkcję falowników do pomp ciepła. To prawdziwe wyzwanie,a w naszej firmie jest jeszcze wiele innych ciekawych obszarów i miejsc pracy.

Pokaż oferty pracy

Zespół światowej klasy, produkcja światowej klasy.

Nasz sukces jest sukcesem naszych klientów. Decydujące znaczenie dla naszego sukcesu ma technologiczne know-how, maksymalne zorientowanie na klienta i wysoka elastyczność - to oczywistość dla nas w Diehl Controls i dla naszych około 3700 pracowników, którzy żyją zgodnie z naszą podstawową zasadą ciągłego ulepszania procesów na co dzień. Nie trzeba dodawać, że nasza produkcja jest również światowej klasy. W pełni zautomatyzowane, wysoce wydajne i jednocześnie elastyczne, nasze linie produkcyjne spełniają najwyższe wymagania i są zgodne z najnowszym stanem techniki.

 • Standorte
  3 kontynenty (Europa, Ameryka, Azja)
 • Mitarbeitende
  3687 pracowników
 • Elektroniken
  50 milionów wyprodukowanych elektronik/rok
 • Umsatz Diagramm
  550 milionów obrotu

Diehl Controls: Najważniejsze fakty kluczowe dla firmy w skrócie

Hannes Mauz Hannes Mauz

Na naszej liście klientów: the Who' is Who międzynarodowego przemysłu.

Pracujemy dla globalnych korporacji i średnich firm, jak również dla start-upów. Zawsze w partnerstwie i często przez dziesięciolecia - najlepsza podstawa do ciągłej realizacji produktów elektronicznych o optymalnej wydajności każdego dnia.

Jako dostawca dla międzynarodowego przemysłu AGD posiadamy w Europie dwudziestoprocentowy udział w rynku. Do naszych klientów należą wszyscy znani producenci z branży, tacy jak Miele, Panasonic, Stihl, Vaillant i Whirlpool.

Liderstwo przez docenienie.

Ludzie, którzy dla nas pracują, są naszym najważniejszym zasobem. To właśnie ich zaangażowanie i kreatywność zapewniają nam przewagę technologiczną. Ambitny cel. Aby go osiągnąć, tworzymy dla naszych pracowników środowisko, w którym mogą rozwijać się w pełni swoich możliwości. Cechuje je zaufanie, szacunek i otwartość w połączeniu z profesjonalizmem, prostolinijnością i jasną orientacją na cel. Krótko mówiąc: okazujemy naszym pracownikom wiele uznania. Kultura, która odpowiada naszej historii, jako części firmy rodzinnej i która się opłaca: nasi pracownicy czują się w Diehl Controls tak dobrze, że pozostają nam wierni przez ponadprzeciętny okres czasu.

Praca w Diehl Controls charakteryzuje się dobrym połączeniem współpracy i profesjonalizmu.

Zrób to osobiście: Połącz się teraz!

Poznaj naszych rekruterów z Zespołu Rekrutacyjnego Diehl i dowiedz się wszystkiego, co chcesz wiedzieć o pracy w Diehl. Spraw, aby to zadziałało!

Diehl Recruiting Team Diehl Recruiting Team

Cieszymy się na poznanie Ciebie: nasz zespół rekrutacyjny Diehl.

Inwestujemy dużo czasu w rozwój naszych pracowników, ponieważ naszym celem jest wspólny rozwój.

Caroline Täger HR Officer Education Diehl Controls Wangen