Ważne jest dla mnie, że mogę kreatywnie współpracować ze wspaniałymi ludźmi w zakresie innowacyjnych tematów. Właśnie dlatego jestem z Diehl.

Diana Holzner-Pistel Head of Digital Media w dziale Corporate Communications w siedzibie Diehl w Norymberdze

Grupa Diehl jest autonomiczną i niezależną firmą rodzinną i zamierza nią pozostać w dłuższej perspektywie. Portfolio produktów i technologii jest szerokie i obejmuje różne dziedziny działalności w różnych sektorach przemysłu. Naszą siłą jest unikalny sposób pracy. Diehl jest bardzo zdywersyfikowany, ta struktura daje cenną stabilność i siłę.

Diana Holzner-Pistel Diana Holzner-Pistel
Diana Holzner-Pistel Diana Holzner-Pistel

W Diehl każdy otrzymuje od samego początku odpowiedzialność i możliwość rozwoju.

Jako szef zespołu mediów cyfrowych jestem odpowiedzialna za wszystkie strony internetowe Grupy Diehl - można nas nazwać cyfrową wizytówką firmy. Dołączyłam do Diehl w 1994 roku i odbyłam praktykę jako referent przemysłowy, a następnie przez rok odbywałam coś w rodzaju studiów dualnych. Początkowo pracowałam w dziale finansowym. Czysty przypadek sprawił, że w 2000 roku przeszłam do Public Communications, gdzie początkowo przez sześć lat zajmowałam się pomocą i organizacją imprez. Po sześciu miesiącach urlopu wychowawczego, w 2006 roku zaczęłam koncentrować się na tematyce cyfrowej - w przeciwieństwie do branży eventowej, dobrze integruje się to również z pracą w domu. Jako pracownik  IT w Public Communications, zbudowałem cały segment cyfrowy, którym zarządzam od 2022 roku. W Diehl pracownicy są obdarzani zaufaniem. To daje wiele możliwości bycia częścią rozwoju firmy. Szczególnie cenię sobie to, że mogę zobaczyć wyniki mojej osobistej pracy - a jest jeszcze wiele stanowisk, na których również tak jest.

Pokaż oferty pracy

Diehl pokłada duże zaufanie w pracownikach, dzięki czemu można tu naprawdę wiele zmienić.

Diana Holzner-Pistel Diana Holzner-Pistel

Zrób to osobiście: Połącz się teraz!

Poznaj naszych kolegów z Zespołu Rekrutacyjnego Diehl i dowiedz się wszystkiego, co chcesz wiedzieć o pracy w Diehl. Spraw, aby to działało!

Diehl Recruiting Team Diehl Recruiting Team

Cieszymy się na poznanie Ciebie: nasz zespół rekrutacyjny Diehl.

Najlepszą inwestycją jest inwestycja we własnych pracowników - dlatego ważne jest dla nas, abyście czuli się u nas dobrze. Oferujemy Ci duże możliwości rozwoju i szkoleń - wystartuj i stań się częścią nas.

Corinna Fischer Referent ds. personalnych, Diehl Informatik GmbH Nuremberg