Zrównoważone rozwiązania odpowiedzią na wyzwania związane z wodą

Zoptymalizuj swoją sieć wodociągową, promując jednocześnie zrównoważony rozwój. Od inteligentnego wykrywania wycieków po planowanie sieci IoT - dostosowujemy nasze rozwiązania do potrzeb przedsiębiorstw użyteczności publicznej, pomiarów cząstkowych oraz handlu i przemysłu.

Zrównoważone rozwiązania odpowiedzią na wyzwania związane z wodą Zrównoważone rozwiązania odpowiedzią na wyzwania związane z wodą

Zrównoważone rozwiązania odpowiedzią na wyzwania związane z wodą

Sektor wodociągowy musi radzić sobie z coraz szerszym zakresem spraw. Obejmują one wodę nieprzynoszącą dochodów, zdalny odczyt liczników, wiarygodność danych i zarządzanie usterkami. Jednocześnie powinny być przestrzegane przepisy i regulacje prawne a wraz z nimi spełnione oczekiwania konsumentów w zakresie zrównoważonego rozwoju.

Wydajność i zrównoważony rozwój

Projektujemy nasze inteligentne rozwiązania w zakresie wody, aby połączyć najnowocześniejszą technologię z ukierunkowaniem na klienta. Rezultatem są dopasowane rozwiązania, które zapewniają długoterminowe korzyści. Potrzebują Państwo zoptymalizować oszczędności? Zwiększyć wydajność operacyjną lub poprawić zarządzanie aktywami? Dzięki spostrzeżeniom opartym na danych umożliwiamy podejmowanie bardziej świadomych decyzji. Dzięki kompatybilności z Open Metering System (OMS) korzystacie Państwo z elastycznej, solidnej i przyszłościowej sieci oferującej dostęp do Internetu rzeczy (IoT). To prowadzi do zmniejszenia ilości wycieków oraz poprawy dokładności pomiarów, co pozwala zwiększyć zadowolenie klientów i przyczynić się do zrównoważonego rozwoju.

Wybór doświadczenia i innowacji

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu opracowaliśmy i zoptymalizowaliśmy sieci wodociągowe dla szerokiego grona klientów. Byliśmy pierwszą firmą, która wprowadziła na rynek ultradźwiękowy wodomierz, a niedawno świętowaliśmy 30  rocznicę wprowadzenia pionierskiej technologii ultradźwiękowej. Niezależnie od wyzwania, mogą Państwo na nas polegać.

Więcej informacji

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać spersonalizowaną analizę Twoich potrzeb.

Sprawa klienta

 • Vodovod I Odvodnja Sibenik in Croatia

  Vodovod I Odvodnja Sibenik in Croatia Vodovod I Odvodnja Sibenik in Croatia

  Wodociąg "Vodovod i Odvodnja d.o.o. Sibenik" w Sibeniku, Chorwacja, dostarcza wodę pitną dla 46 332 osób.

  Przeczytaj tę historię
 • Essilor we Francji

  Essilor we Francji Essilor we Francji

  Ambitny system zarządzania zużyciem wody dla wszystkich lokalizacji firmy na całym świecie. 

  Przeczytaj tę historię