MIOTY®: NOWATORSKA ZDOLNOŚĆ PRZYŁĄCZENIOWA – PRZYSZŁOŚĆ OPOMIAROWANIA

Stworzona, aby stać się światowym standardem dla Internetu rzeczy (IoT) technologia mioty® jest unikatowym, protokołem komunikacji bezprzewodowej stworzonym w odpowiedzi na ograniczenia innych rozwiązań sieci rozległych małej mocy (LPWAN).

MIOTY®: NOWATORSKA ZDOLNOŚĆ PRZYŁĄCZENIOWA – PRZYSZŁOŚĆ OPOMIAROWANIA MIOTY®: NOWATORSKA ZDOLNOŚĆ PRZYŁĄCZENIOWA – PRZYSZŁOŚĆ OPOMIAROWANIA

Mioty®: przełomowa technologia dla wielkoskalowego IoT

Stworzona, aby stać się światowym standardem dla Internetu rzeczy (IoT) technologia mioty® jest unikatowym, protokołem komunikacji bezprzewodowej stworzonym w odpowiedzi na ograniczenia innych rozwiązań sieci rozległych małej mocy (LPWAN). Dzięki opatentowanej technologii dzielenia telegramu, dane są przekazywane w wielu paczkach składowych, w różnych momentach i w różnych zakresach częstotliwości, zapewniając bezkonkurencyjną odporność na zakłócenia i wyjątkowo niskie zapotrzebowanie energetyczne. Co więcej, mioty® jest niezależne sprzętowo, skalowalne i bezpieczne. Dzięki temu jest atrakcyjną, przyszłościową opcją nadającą się do inteligentnych miast i standardu Przemysłu 4.0, jak również dla wszystkich działających w mobilności, bezpieczeństwie, zarządzaniu i opiece zdrowotnej. Przykładowo w stacjonarnych sieciach wodociągowych mioty® może pomóc przedsiębiorstwom zoptymalizować sieć dystrybucyjną dzięki analizie w czasie rzeczywistym, umożliwiającej przewidywanie i eliminowanie wycieków i innych anomalii.

Mioty for metering: Łączność nowej generacji dla systemów pomiarowych

Aby zoptymalizować sektor mioty® w pomiarach, Diehl Metering opracował rozwiązanie mioty for Metering – standard radiowy Internetu rzeczy oparty o mioty, wzbogacony o dodatkowe cechy. Aby poprawić dostępność i interoperacyjność, mioty for Metering zostało zintegrowane z Otwartym systemem opomiarowania mediów (OMS) – standardem komunikacyjnym, który umożliwia szerokiej gamie przyrządów pomiarowych i urządzeń pracę w ramach jednego systemu. A dzięki temu, że mioty dysponuje przepustowością wystarczającą, by dostarczać dane w wymaganej ilości i częstotliwości oraz przy niezbędnej niezawodności, przedsiębiorstwa użyteczności mogą korzystać z zalet umowy o gwarantowanym wysokim poziomie usług (SLA). Ponadto, mioty for Metering zaprojektowano, aby zapewnić optymalną kompatybilność z aplikacjami do rozliczania zużycia mediów i wysokosprawnej analityki w oparciu o dane historyczne. Oferuje również przedsiębiorstwom zręczność niezbędną do dostosowania się do przyszłych wymagań.

W sieci stacjonarnej, mioty for Metering można połączyć z urządzeniem IZAR IoT Gateway Compact firmy Diehl Metering jako stacją bazową, aby udostępnić bogactwo nowych możliwości w aplikacjach inteligentnego pomiaru i inteligentnych miast.

Na przykład, w połączeniu z HYDRUS 2.0, technologia mioty for Metering pozwala w pełni wykorzystać wyjątkową wydajność licznika, jego zasięg i zdolność do zbierania danych w trudno dostępnych miejscach. Można wykorzystać te cenne dane, aby zbudować dokładniejszy obraz obecnej sytuacji i przewidzieć wyzwania i możliwości sieci w przyszłości

Moc dla nowych możliwości w zakresie pomiaru i nie tylko

Jak możemy pomóc Ci w odkrywaniu możliwości IoT z wykorzystaniem mioty®

Jako współtwórca mioty® oraz ekspert w projektach IoT, możemy pomóc Ci chwytać okazje i uczynić Twoją działalność jeszcze bardziej elastyczną. Nasz zespół będzie wspierał Cię w trakcie całego procesu tworzenia IoT poprzez przejrzyste mapowanie wszystkich procesów i dostosowywanie rozwiązania do Twoich potrzeb, dzięki czemu będziesz mógł lepiej odpowiadać na potrzeby klientów końcowych i mieszkańców. A podczas sesji szkoleniowych IoT poznasz dane wejściowe i wyjściowe różnych technologii Internetu rzeczy, włącznie z mioty®.

Twój partner we wdrażaniu mioty for Metering i więcej

Diehl Metering ma udokumentowane testy pilotażowych sieci mioty® stosowanych w miastach inteligentnych w całej Europie. Nasze doświadczenie obejmuje cały łańcuch wartości usług użyteczności publicznej (sprzęt, oprogramowanie i usługi doradcze). A nasze doświadczenie w dziedzinie usług użyteczności publicznej oznacza, że wiemy, jak w pełni wykorzystać mioty for Metering w Twojej sieci.

Przez naszą Usługę planowania sieci IoT, możemy pomóc Ci w optymalizacji sposobu, w jaki korzystasz z mioty® i innych technologii przyłączeniowych. Współpracując z naszymi specjalistami ds. Internetu rzeczy, zdefiniujesz ambicje dotyczące sieci i wybierzesz technologie najbardziej dopasowane do Twoich potrzeb. Możemy również wspierać Cię w urzeczywistnieniu tej sieci IoT, dzięki naszej usłudze wdrażania sieci IoT.

W przyszłości, mioty® będzie oferowało całe mnóstwo nowych możliwości dla przedsiębiorstw użyteczności publicznej, inteligentnych miast, inteligentnego parkowania i o wiele więcej.

Jesteś zainteresowany/-a? Potrzebujesz więcej informacji?
Skontaktuj się z nami w celu zyskania spersonalizowanej analizy Twoich potrzeb.
Dowiedz się więcej o mioty
Odkryj więcej rozwiązań ze środowiska mioty