Wracamy na targi AWWA ACE23: niech dane płyną dzięki Hydrus 2.0 oraz Izar Stella

Targi AWWA ACE 2023 to obowiązkowe wydarzenie dla profesjonalistów z branży wodnej, którzy chcą nawiązać kontakty, zdobyć wiedzę, być na bieżąco, oraz gdzie uczestnicy mogą poznać najnowsze trendy, technologie i najlepsze praktyki z branży. Wydarzenie obejmuje sesje edukacyjne, warsztaty techniczne i wystawy, które zapewnią cenne spostrzeżenia i możliwości rozwoju.

Wracamy na targi AWWA ACE23: niech dane płyną dzięki Hydrus 2.0 oraz Izar Stella Wracamy na targi AWWA ACE23: niech dane płyną dzięki Hydrus 2.0 oraz Izar Stella
Diehl Metering

Targi AWWA ACE 2023 to obowiązkowe wydarzenie dla profesjonalistów z branży wodnej, którzy chcą nawiązać kontakty, zdobyć wiedzę, być na bieżąco, oraz gdzie uczestnicy mogą poznać najnowsze trendy, technologie i najlepsze praktyki z branży.

Zapraszamy Państwo na stoisko Diehl Metering nr 2821 na targach AWWA ACE 2023, które odbędą się w dniach od 11 do 14 czerwca w ENERCARE CENTRE w kanadyjskim mieście Toronto.

Na tegorocznych targach AWWA ACE23 zaprezentujemy nasze urządzenia HYDRUS 2.0 BULK oraz IZAR STELLA LoRa AMI System.

Na stoisku zaprezentowana będzie ogromna makieta naszego licznika HYDRUS 2.0 BULK, skąd od wewnątrz można podziwiać najnowocześniejszą technologię ultradźwiękową do pomiarów komercyjnych. 

Na targach wystawiony będzie także nasz najnowocześniejszy system IZAR STELLA AMI.

Pokażemy jak rozwiązanie Diehl Metering wykracza poza Państwa aktualne potrzeby pomiarowe i przygotuje Waszą firmę do wymagań inteligentnego miasta, obejmujących takie elementy jak solidna infrastruktura cyfrowa, otwarta platforma danych oraz zrównoważone i wydajne rozwiązania komunikacyjne. Stworzenie inteligentnego miasta pozwoli usprawnić zarządzanie zasobami, obniżyć koszty, zwiększyć zaangażowanie obywateli, poprawić bezpieczeństwo, zadbać o zrównoważony rozwój środowiska, zwiększyć wykorzystanie inteligentnej energii oraz zapewnić przejrzyste struktury zarządzania. Dowiedzą się Państwo, jak stworzyć inteligentne miasto, wykorzystując technologię i dane, aby poprawić jakość życia mieszkańców i zoptymalizować funkcjonowanie miasta.

Zapraszamy!

11-14 CZERWCA 2023

ENERCARE CENTRE | TORONTO, ON | KANADA

 

Godziny wystawy

Poniedziałek, 12 czerwca: 10:00 – 17:00

Wtorek, 13 czerwca: 9:00 – 17:30

Środa, 14 czerwca 8:00 – 13:00

Główny kontakt: Mike Storm (komórka: +1 331 231 9883, mike.storm@diehl.com)